lek. dent. Olga Bracha

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NIE POLECAM!!!! kaska i kaska się tylko liczy. Jak można odmówić pomocu małemu dziecku z bólem?!!!! ZA KASE dodam- NIE NA NFZ nawet!! pacjenci mogą zapomieć o pomocy w nagłym wypadku!!!!!

bardzo kompetentna osoba, jestem bardzo zadowolona z pomocy pani dentystki i korzystaliśmy razem z synem z porad 3 lata

Dla mojego dziecka , od wielu lat najlepszy lekarz

Dla mojego dziecka , od wielu lat najlepszy lekarz

Uczęszczam do pani Olgi od dobrych kilkunastu lat. Jestem bardzo zadowolona, gdyż zawsze umie pomóc na dolegliwości oraz czasem zaoferuje alternatywną, mniej inwazyjną metodę leczenia. Gorąco polecam

Polecam !!! Moja córka po urazie twarzy została w bardzo krótkim czasie przyjęta na tzw "fundusz". Bardzo kompetentnie i miło.

Polecam !!!