Jestem zawiedziona i zbulwersowana po wizycie u pani neurolog Olgi Dworak. Przychodzę z problemem dotyczacym mojego dziecka a pani doktor potraktowala nas bardzo zle.Czulismy sie ponizeni. Byla niemila, niesympatyczna. Zadawala pytania jak na przesluchaniu.Przez mysl mi nawet przeszlo by zakonczyc te wizyte odrazu. Zaluje ze tego nie zrobilam. Przy dziecku ktory orientuje sie bardzo dobrze mowi o diagnozie ktora wcale nie musi byc prawdziwa przez co jeszcze bardziej je zalamala. Brak profesjonalizmu! Za te niemila i ponizajaca wizyte musialam jeszcze zaplacic 250zl. Nie zamierzam tam wracac!!!!!

Za te niemila i ponizajaca wizyte musialam jeszcze zaplacic 250zl.
Nie zamierzam tam wracac!!!!!

Pani Dr jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zawsze wyczerpująco udziela informacji na temat choroby, leczenia, mój syn jest pacjentem Pani Dr od prawie 13 lat. Mam ogromne zaufanie do Pani Dr Dworak i polecam Ją jako neurologa dziecięcego i pediatrę.

Pani gburowata, niemiła. Poczułam się winna że zawracam jej głowę przychodząc z dzieckiem na kasę chorych.