lekarz Olga Franczuk

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz. Ciepła osoba z ogromną empatią i wiedzą medyczną. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie, Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewielu. Gorąco polecam !

Bardzo dobry lekarz, duże zaangażowanie, szkoda że tak mało jest takich lekarzy

Bardzo dobry lekarz, duże zaangażowanie, szkoda że tak mało jest takich lekarzy

Przesympatyczna, przemiła Pani doktor. Nie wiem jakim jest lekarzem,ponieważ pierwszy raz byłam, ale już sam stosunek do pacjenta, poświęcenie czasu, zbadanie dokładne, utwierdza mnie w przekonaniu, że jest świetnym lekarzem. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor.Polecam jak najbardziej innym pacjentom.

Super lekarz z powołania. Kompetentna i sympatyczna Pani doktor. Polecam wszystkim

Bardzo miła i ciepła Pani doktor, traktująca pacjenta jak człowieka, który przychodzi po wsparcie i pomoc w czasie choroby.Jest otwarta, budzi zaufanie.

Świetny lekarz, przyjazny, bardzo cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny.

Świetny lekarz, przyjazny, bardzo cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny.

Swietny lekarz, super kobietka. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka, mało tego, jak do dobrego znajomego. Wizyta jest konkretna i nie stresująca. Ja - osoba panicnie bojąca się lekarzy bardzo lubię radzić się Jej. Jesateśmy w podobnym wieku, więc traktuje mnie jak koleżankę, mało tego poznaje i zna historie choroy zarówno mojej jak i męża. Bardzo polecam

Duże kolejki,ale warto poczekać jest bardzo dokładna.Widać po ilosci pacjętów oczekujących na wizytę (wizyta trwa 15-20 minut)