lekarz Olga Łącka

2,5
2,4
2,9
2,4

Od jakiegoś czasu bardzo bolał mnie brzuch, lekarz rodzinny skierował mnie do męża pani doktor na usg jamy brzusznej. Przeprowadziłam z nim ciekawą rozmowę o nerce, której rzekomo nie mam, ale która po 2 minutach się jednak znalazła. Obraz na usg był czysty dopóki nie zasugerowałam, że być może mam torbiele na jajnikach bo u mnie w rodzinie są one normalne, lekarz się zgodził, że jednak coś widzi i skierował mnie do doktor Łąckiej na konsultacje ginekologiczną. Pani doktor nie ma podejścia do młodej, przestraszonej dziewczyny, która pierwszy raz trafiła do ginekologa, od razu na fotel, bez dyskusji. Sytuacja się powtórzyła, pani doktor nie widziała nic dopóki nie zasugerowałam, że to być może torbiele. I znalazła, ani nie powiedziała na którym jajniku, ani jakiego rozmiaru, od razu umówiła wizytę na za pół roku (torbiele powinno się kontrolować co miesiąc). Na odchodne, gdy zapytałam co mam robić gdy bóle miesiączkowe są tak silne, że nie można wytrzymać i tabletki nie pomagają, usłyszałam odpowiedź żeby brać tabletkę godzinę przed bólem. Bo przecież jestem duchem świętym i wiem kiedy mnie zacznie boleć. Do tej pani nie wysłałabym nawet psa. Pozdrawiam.

Niekompetentny ginekolog!! Ostrzegam wszystkie kobiety, omijajcie ją szerokim łukiem. Okropna lekarka, zerowe podejście. Bierze wszystko lekko i nic nie tłumaczy i teraz mam problemy z infekcjami pochwy i prawie straciłam dziecko! stwierdziła ze to wszystko jest normalne i wysłał mnie do domu! Zmień lekarza jak najszybciej! Na szczęście znalazłem inny lekarza który poprowadzić dalej moją ciąże.

co mogę powiedzieć po prostu dzięki pani doktor żyję jej szybka reakcja na mój bardzo maleńki problem i skierowanie do szpitala uratowało mi życie dziękuję i polecam innym pacjętkom

Pani doktor jest lekarzem z powołania prowadzi moją ciążę i nie tylko dostałam skierowania na badania o których poprzedniczki piszą ale na wszystkie. moja wizyta u pani doktor trwa co najmniej 30 min i wszystkie badania dokładnie przeprowadza po czym wszystko dokładnie tłumaczy.

Odradzam.u mnie nie zauwazyla ze moja ciaza obumarła.i chodzilam 3 tygodnie z martwym płodem.Uzywa usg ale wogóle sie nie zna,skoro nie widziala ze dziecko sie nie rusza. Dziewczyny szukajcie innego ginekologa jesli macie możłiwosc.

Dziewczyny szukajcie innego ginekologa jesli macie możłiwosc.

Wizyta u tej pani ginekolog bedzie tzw niemiłym wspomnieniem z okresu ciąży.Bardziej ceni spokojny sen własny niż fachową pomoc.Fatalne podejście do pacjenta i to szczególnego jakim jest kobieta ciężarna szukajaca pomocy w swych dolegliwościach.

Podobnie jak poprzedniczka nie ma zastrzeżeń do pani doktor, jednak moja ciąża również przebiegała bez zastrzeżeń. Osobiście polecam!

Z opinii poprzedniczek wynika, że pani Dr nie jest zbyt kompetentną osobą. Ja osobiście nie mam zarzutów do Pani Dr, ale to może też dlatego, że moja ciąża przebiegała prawidłowo. Może jedyny zarzut to to, że nie daje skierowania na ważne badania np. toksoplazmozę, tylko te podstawowe - krew, mocz i gluzkozę.

wystarczyło że pani doktor poruszyła temat czopu śluzowego i już wszystko wiedziałam, pani doktor twierdziła że od odejścia czopu śluzowego do 12 godz następuje poród, osobiście byłam dwukrotnie w ciąży i zarówno za pierwszym razem jak i za drugim urodziłam tydzień po odejściu czopu śluzowego. Może to tylko uprzedzenie. ale skoro ma taką wiedzę na tak prosty temat to co dalej???

Przez brak badań na początku ciązy, do końca nie wiedziałam, jak chore jest moje dziecko. Pani doktor stwierdziła, że nie potrzeba dodatkowych badań, gdyż "nie trzeba się doszukiwać chorób". Bagatelizowała też dolegliwości typu: uczulenie, wysokie ciśnienie itp., przez co trafiłam do szpitala, jednak z zaleceniami innego lekarza. I właśnie zmiana lekarza uświadomiła mi jakim niekompetentnym lekarzem jest dr Łącka.