mgr Olga Rudzka

Dietetyk

Jestem zadowolony z kuracji w gabinecie u p. Rudzkiej. Tak trzymać! Efekt utrzymuje mi się już dobrych parę miesięcy i wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim, którzy dążą do wymarzonej wagi...:)

Witajcie,z całego serca polecam Panią Olgę, od dłuższego czasu borykałam się z nadwagą, nie mogłam sobie z tym sama poradzić, dopiero P.Ola wyprowadziła mnie z opresji :), jestem już 9 tydzień na diecie i 7,5 kg mniej :D, bez głodówek, morderczych treningów, wszystko z niesamowitym umiarem, naprawdę warto umówić się na wizytę konsultacyjną, przekonacie się sami ;)

Swietny dietetyk, bo rezultaty mowia same za siebie: 30 dni - 3 kg mniej, 2 cm mniej w talii! Pani dietetyk ma indywidualne podejscie do pacjenta, nie dostalam gotowca na miejscu. Pierwsza wizyta trwala ponad godzinke, wiec z gabinetu wyszlam w pelni usatysfakcjonowana. Polecam wszystkim, ktorzy probowali kiedykowliek samodzielnie sie odchudzac i nie osiagali stalych rezultatow. Pani Ola pokazala mi, ze mozna gubic zbedne kilogramy nie glodzac sie przy tym. Dziekuje!

Jestem zadowolony z diety, którą dostałęm w Harmonii Ciała. Od początku chodziłem do pani Olgi Rudzkiej. Na początku byłem trochę sceptyczny po otrzymaniu diety ale rzeczywiście od niej schudłem. Może czasami jest to pewne wyrzeczenie dla fana żeberek i grilowanych dań ale po 2 tygodniach przyzwyczaiłem się do innego jedzenia. Koledzy w pracy podśmiewywali się wychodząc na lunch do Maca ale już widzę,że rzedną im miny patrząc na mój zanikający brzuch.

Bylem pierwszy raz u dietetyka. Jestem bardzo zadowolony, P. Rudzka to świetna specjalistka ze zdrowym podejsciem, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nigdy wczesniej nie bylem u lekarza ponad godzine. Wizyta przebiegala w niekrępującej atmosferze. Pani doktor jest osobą miłą, sympatyczną, ktora moge smialo polecic.

Bardzo jestem zadowolona z usług, które zaoferowała mi Pani dietetyk. W sumie trafiłam przypadkiem na ten gabinet, ale wiem też, że był to dobry wybór. Podeszłam sceptycznie jak do każdej kolejnej próby odchudzania, ale zostałam miło zaskoczona, bo mogłam jeść normalne jedzenie dostępne w sklepach. Żadnych cudów tylko po prostu zwykłe posiłki, które mogłam zrobić sama w krótkim czasie. No i co ważne dla mnie, wcale się nie głodziłam, a efekt był! Przez ponad godzinę na wizycie P. Olga cierpliwie tłumaczyła mi wszystkie zasady niezbędne do bezpiecznego odchudzania. Jedyny minus dla mnie to odległość, bo gabinet mieści się przy Rondzie Matecznym a ja mieszkam w Hucie. Ale warto było:) Polecam...

Bardzo dobra dietetyk. Konkretnie, bez mydlenia oczu, ze zdarzy sie cud i na drugi dzień obudzę sie chuda. Profesjonalne ale ludzkie podejcie do klienta. Pierwsze efekty już widzę a to dopiero 3 tydzien. Wykupiłam wizyty dla mojej mamy w Harmonii ciała, mam nadzieje,ze będzie tak samo zadowolona.

masakra, po prostu dramat. jestem dalej gruba jak byla a dodatkowo lzejsza o 1200zl

Jestem bardzo zadowolona z kuracji. W końcu ktoś poświecił mi czas (prawie 60 min)i podszedł do mnie indywidualnie. Dostałam specjalnie przygotowany program żywieniowy, zbudowany na bazie tego co lubię. Nie jestem w końcu głodna na diecie, jem często i jestem uśmiechnięta. Efekty widać gołym okiem. Znajomi i rodzina nie mogą wyjść z podziwu. Polecam tą Panią dzięki niej znów uwierzyłam w dietę i w siebie:).