lekarz Olgierd Stachura

W 100% polecam tego lekarza jest osobą posiadającą ogromną empatię, praktykę i wiedzę, przy tym jest bardzo kompetentny, miły, pomocny i stara się być delikatny przy robieniu zabiegów pod miejscowym znieczuleniem. Miałam taką sytuację wypadek: po zrobieniu pryw. usg u specjalisty w trakcie badania wyszedł duży krwiak pod kolanem i nie można go było ogarnąć przez punkcję gruboigłową, otrzymałam skierowania do Chojnickiego szpitala do poradni chirurgicznej gdzie nie udzielono mi pomocy. Odesłano mnie do domu z informacją na piśmie, że nie wymagam hospitalizacji. Jak udało mi się skontaktować z dr ...

Miałam taką sytuację wypadek: po zrobieniu pryw. usg u specjalisty w trakcie badania wyszedł duży krwiak pod kolanem i nie można go było ogarnąć przez punkcję gruboigłową, otrzymałam skierowania do Chojnickiego szpitala do poradni chirurgicznej gdzie nie udzielono mi pomocy. Odesłano mnie do domu z informacją na piśmie, że nie wymagam hospitalizacji. Jak udało mi się skontaktować z dr i opisaniu mojego bólu bez zastanowienia mnie przyjął i zrobił zabieg. Za co bardzo dziękuję ulga po nocy była niesamowita i z pełną odpowiedzialnością polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Podejście do pacjenta wzorowe,lekarz godny zaufania.Takich lekarzy jak Pan Olgierd powinno być więcej poprostu lekarz z powołania.Dziękuję za pomoc.

Nie polecam tego lekarza ,potraktowal mojego meza jak smiecia ....................................................................................................................................................

Dobry lekarz. Brakuje mu tylko czasu, ale to zrozumiałe ze względu na ilość pacjentów którzy przychodzą do pana doktora. Mi wycinał znamiona na skórze. Zrobił to jak chirurg plastyk. Nie ma śladu po zabiegach. Zdecydowanie polecam.

Dlaczego figuruje jako chirurg ogólny według rejestru lekarzy - nie ma on żadnej specjalizacji. Ani z chirurgii ani z niczego innego.

Ciekawe dlaczego w poradni chirurgicznej w piątki zawsze są kolejki? Bo dr Stachura przyjmuje! To opinia sama w sobie.

Na dr.Stachurę pierwszy raz trafiłam w Tucholskiej Poradni Chirurgicznej.Miły,grzeczny,niema swojego EGO.Ze zrozumieniem wysłucha pacjenta,pomoże i da radę."Złota rączka"w przypadku usuwania znamion jak np.pieprzyk na moim policzku.Mojemu mężowi baaaarrrrrrdzo pomógł,wystawiając skierowanie na TK,konkretna diagnoza,bo nie wiadomo co by było.....gdyby nie reakcja Pana Dr.Jeżeli moja rodzina ma jakieś problemy zdrowotne,to tylko kieruje się do Tucholskiej Poradni Chirurgicznej,zawsze do dr.Stachury,bo ON na człeka działa jak balsam-z całego serduszka polecam pana dr.Stachurę i proszę nie opuszczczać Nas w Tucholi-serdecznie pozdrawiam.

szorstki,pragmatyczny.nastawiał mi zwichniety bark po wypadku-pełna profesja.polecam

fachowosc,powołanie,i ten pancerz pod którym mozna dostrzec dobrego człowieka rozumiejacego innych,potrafiacego dodac otuchy a czasami rozsmieszyc na 15 minut przed operacja-taki dobry duszek zawsze usmiechniety i majacy problem z negocjacjami ze swoimi pacjentami ( sam tak mówi o sobie...)

zdecydowany facet,umie podejmować trudne decyzje i potrafi ryzykowac--uratował faceta po ciosie nozem w piers-zoperował go w szpitalu na dyzurze w nocy wraz z drugim chirurgiem z człuchowa.facet zyje i wraca do zdrowia a to podobno rzadko sie udaje i to w takich malych szpitalach,trzeba byc ku^^^^^^o odważnym popaprancem w dobrym znaczeniu i miec chociaz cien nadzieji,ze moze sie udac.brawo Panowie.