dr n. med. Orest Szczygielskidr n. med. Orest Szczygielski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Orest Szczygielski

Chirurg dziecięcy

Absolwent Akademii Medycznej w Winnicy. W 2001 odbył staż nostryfikacyjny. W roku 2009 uzyskał tytuł lekarza specjalisty chirurgii dziecięcej Wykonuje zabiegi operacyjne rozszczepów wargi i podniebienia, przepuklin, polidaktylii, syndaktylii, wnętrostwa, wodniaków, znamion w tym olbrzymich.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Polski i Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Ukrainy. Autor wielu artykułów w prasie specjalistycznej. Regularnie uczestniczy w zjazdach, konferencjach i sympozjach.

Jesteśmy z córeczką półtorej roku po operacji przeszczepu wargi i podniebienia, teraz czekamy na przeszczep wyrostka zebodolowego. Doktor Orest dokonal cudu w przypadku naszej dziewczynki dzisiaj trudno uwierzyc, ze miala tak duzy ubytek. Z calego serca polecam tego lekarza.

Polecam całym sercem. Doktor operowal naszego syna. Nigdy nas nie zostawił bez odpowiedzi. Po rozmowie z doktorem byłam spokojniejsza i wiedziałam że przekazuję syna w dobre ręce.

Wspaniały lekarz :) Jak najbardziej godny polecenia. Po obustronnym rozczepie wargi i podniebienia zostały tylko cieniutkie blizny.

Pan doktor usuwał duże znamię na plecach mojej córki. Inni lekarze chcieli zastosować przeszczepy skóry, ale doktor Szczygielski zaproponował wykonanie dwóch operacji tak aby stopniowo naciągnąć skórę. I zrobił to pięknie. Dzisiaj z dużego znamienia jest tylko cieniutka blizna. I po pierwszej i drugiej operacji znalazł dla nas dużo czasu, uspokajał, pocieszał. Taki lekarz to skarb.

Bardzo polecam Lekarz ma niesamowity dar w ręku podejście do dzieci i oczywiście cierpliwość do rodziców wszystko tłumaczy dba o swoich pacjentów co sie w dzisiejszych czasach rzadko zdarza Jak najbardziej polecam na 5

Super lekarz. Wykonywał u naszego dziecka operację usunięcia rozszczepu podniebienia. Na konsultacjach wszystko wyjaśnił, po operacji znalazł dla nas dużo czasu, aby opowiedzieć jak poszło i co dalej mamy robić. Sam wynik operacji był taki jak powiedział przed operacją pan doktor. Dziecko bez problemu jadło, a dzisiaj po ćwiczeniach logopedycznych nie słychać żadnych problemów w mowie. Jeżeli będziecie mieli problem chirurgiczny z dzieckiem to polecamy.

Witam, dzisiaj byliśmy z synkiem w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie u dr. Szczygielskiego. Po wizycie na którą czekałam z maluszkiem na korytarzu po 4 godzinach w końcu weszliśmy i tu.... rozczarowanie. Dr nie wiedział gdzie i kto robi zabieg wszczepienia ekspandera w Warszawie. Informację, którą uzyskaliśmy to, iż podobno robią taki zabieg w Gdańsku. Dodatkowo jeszcze lekarz powiedział nam, że przecież w internecie możemy znaleźć informację na temat kto i gdzie w Polsce taki zabieg wykonuje. Ogólnie osobiście odradzam ale to tylko moja opinia.