lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

Uwielbiam doktora Gajeckiego i jego poczucie humoru. Nie owija w bawełnę i nazywa rzeczy po imieniu. Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Ma dość przenikliwy umysł, z łatwością rozpoznaje to, co nie zostało wypowiedziane. Diagnoza była natychmiastowa a leczenie bardzo skuteczne.

Jestem po pierwszej wizycie u p. Oskara. Trafiłam do niego z polecenia znajomych. Doktor przemiły, czułe i opiekuńcze podejście do pacjenta. Wywiad trwał 45 minut i w końcu pierwszy raz usłyszałam od kogoś, że nie wymyślam. Moja przypadłość została nazwana, opisana, leczenie wyjaśnione. Jestem na początku leczenia ale czuje się bezpiecznie przez to jakie wrażenie wywarł na mnie lekarz.

Trafiłam do pana doktora w ciężkim okresie mojego życia. Po śmierci mojej babci, której Ostatnie życzenie było to żebym poszła do lekarza. Byłam w ciężkim stanie psychicznym poszłam do lekarza prywatnie w bardzo ciężkim bólem głowy. Jako młoda osoba nie wiedziałam, że osoba która umiera ma zaburzenie funkcji poznawczych i mówi od rzeczy, ale spełniłam prośbę babci dla własnego bezpieczeństwa udałam się czy nie mam jakiś urojeń. Całe szczęście okazało się że nie. Dodam że chodziłam do pana doktora prywatnie. Nie wiem czy miał to byćelement terapii wstrząsowej, ale zostałam zwyzwana obraził, ubliżył mi szargając moje dobre imię moją osobę dodam, że nigdy nie byłam osobą karną we więzieniu, nigdy nikogo nie zabiłam. Po opisaniu moich problemów doktor stwierdził, że jestem starą głupią babą chociaż miałam 23 lata. Nie wiem czy to był element terapii wstrząsowy. Na pewno nie postawił mnie na nogi i otrzeźwił tymi wyzwiskami. Tak to była terapia wstrząsowa. Były to wizyty prywate, za którą słono płaciłam. Polecam wszystkim jeżeli macie jakiegoś doła iść nawet do psychologa, a nie do psychiatry. Wyszłam jeszcze bardziej zdołowana. NIE polecam.

CZlowiek z klasa kultura mysle ze jest to lekarz ktory chce naprawde pomoc pacjentowi a nie jak nietorzy co wypisza recepte wezma kaske i za drzwi

Na jednej wizycie wystawił mi dwie różne diagnozy, jedną ustnie a inną wpisał na zaświadczeniu. Ponadto tak mnie zdołował na wizycie, że miałam mysli samobojcze. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz pierwsza klasa. Kompetentny, bystry, wrażliwy, SENSOWNY. Lokalizuje problem i skupia się na jego rozwiązywaniu. Polecam z całego serca . Nie wstydźcie się wizyty u psychiatry. Chodzi nas tam więcej niż wam się, wydaje. Pan Doktor rzeczowy i skuteczny.

Na takie podejście brak mi słów... Nie poszło za dobrze... Leczenie przyniosło odwrotny skutek do zamierzonego :(

Byłam u niego dawno temu na Mostowej. Jak przebiegała wizyta? jakoś tak,że próbował mnie zmusić o ile dobrze pamiętam do wizyty u pani psycholog , ja nurty wszystkich psychoterapii znam bardzo dobrze i miałam częściowo przerobione i nie chciałam się zgodzić, skończyło się na tym, że nie dogadaliśmy się, ja nie ustąpiłam, on też nie i trzasnęłam drzwiami. Jakim prawem mnie zmuszał do wizyty u p. psycholog????? do tej pory nie wiem!!!!!! Nie chodzi o to, żebym była przeciwnikiem psychoterapii, bo byłam w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie prowadzono psychoterapię ...

Nie chodzi o to, żebym była przeciwnikiem psychoterapii, bo byłam w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie prowadzono psychoterapię na wysokim poziomie przez CERTYFIKOWANYCH TERAPEUTÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO. NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA O NICH POWIEDZIEĆ I POPIERAM PSYCHOTERAPIĘ, ale żeby leczenie u psychiatry on warunkował leczeniem u psychologa (zresztą bez certyfikatu PTP!!) to mi się w głowie nie mieści do dzisiaj!!!!!! dziwię sie, że i tak go łagodnie potraktowałam i nie złożyłam skargi, może chciał dobrze? ale ja nurt poznawczo-behawioralny przerabiałam z certyfikowaną terapeutką w Krakowie i było ok na objawy, ale to i tak było za mało.Pomogła terapia psychodynamiczna, relaksacja, leki. Zresztą sama racjonalizacja myśli natrętnych mnie nie pomogłaajeszcze dodatkowo pogłębiała objawy i dopiero certyfikowana psychoterapeutka CBT z Krakowa porządne techniki i strategie mi poleciała,moje zdanie jest takie: popieram CERTYFIKOWANYCH PSYCHOTERAPEUTÓW RÓŻNYCH NURTÓW!!!! oraz że nie trzeba uszczęśliwiać pacjenta na siłę skoro pacjent po wielu latach terapii może już mieć rozleglejszą wiedzą na temat leczenia nn i po co go zmuszać do wizyty u mniej wykształconych osób w porównaniu z CERTYFIKOWANYMI TERAPETAMI Z WIEDZĄ NAPRAWDĘ ROZLEGŁĄ, ODROBINĘ POKORY POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki pomocy medycznej jakiej Pan Doktor udziela mojemu synowi choremu na schizofrenię zarówno On jak i moja rodzina mamy poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że możemy liczyć na dobrą diagnozę, dobór leków, poradę i ciągle mieć nadzieję, że pomimo tej strasznej choroby można żyć normalnie.

jest świetny, dużo czasu poświęca na zdiagnozowanie problemu, a później go nieustannie monitoruje. Poświęca czas pacjętowi, nalega na precyzyjne określenie się jeżeli chodzi o odczucia chorego.