lekarz Pani Ceglarz

Najlepsza lekarka pod słońcem. nie ma lepszej niż Ona. Ciekawe gdzie teraz przyjmuje. Czy ktoś wie może?

Swietna lekarka..najlepsza.. niestety nie przyjmuje juz na szwedzkiej.. kto wie gdzie teraz przyjmuje??

Najlepszy lekarz. Jest moją lekarką od x lat, nie zamieniłabym na innego lekarza za nic w świecie. Pozytywny człowiek i życiowy. Bardzo polecam :]

prawdziwy lekarz z powołania,pomocny dla pacjenta udzieli wszelkich odpowiedzi,mimo nawału pacjentów,którzy oczekują pod drzwiami

bardzo bardzo :) Pani doktor jest zaprzeczeniem wiecznie zagonionych, pazernych na pieniądze "wieloetatowców". którzy traktują pacjenta jake dynie jak jednostkę chorobową

dala mi 2 skierowanie do specjalisty wiec nie jest zle ale problemem sa kolejki...czeka sie srednio 2-3 godziny ---> wiec jak juz sie idzie, to nalezy sie liczyc z wyprawa na pol dnia i zabezpieczyc zeby sie w poczekalni jeszcze bardziej nie pochorowac