Patrycja Budziszewska

Pani Doktor bardzo miła, badanie wykonuje bezboleśnie, zleca potrzebne dodatkowe badania i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam Panią Doktor !

Polecam Panią Doktor !

Bardzo dobry lekarz. Dzięki Pani doktor na świat przyszedł mój synek. Cztery lata leczyła się u innych lekarzy i nic a u Pani doktor potrzebne były trzy miesiące i mój brzdąc jest na świecie. Polecam z całego serca.

Pani Doktor wydaje się być miła, ale to wszystko. Spóźnia się na umówione wizyty. Badanie bolesne, nieprzyjemne. Problem podstawowy, z którym się zgłosiłam, nie został rozwiązany. Z tą samą jednostką chorobową zwróciłam się do dr Rembielak-Staweckiej i ku mojemu zaskoczeniu wszystko potoczyło się tak, jak powinno i BEZ BÓLU.

super lekarz!!!! Pani Doktor pomogła mi urodzić synka,spokojna,opanowana,pełna ciepła,swoją obecnością wprowadziła super atmosferę ! Serdecznie polecam!!!!!