dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani Doktor jest przemiłą osobą i wizyty przebiegają w luźnej atmosferze. Przestałam stresować się wizytami u ginekologa, odkąd na nią trafiłam. Jednakże - byłam leczona 2 LATA na nawracające infekcje - wykupiłam chyba 3/4 apteki, a p. dr nie wiedziała, co mi jest... ostatecznie powiedziała, że wykona badanie w szpitalu w Pyskowicach. Potem okazało się, że miałam polip, który mi usunęła, nie informując mnie o tym i nie dowiedziałabym się, gdybym sama nie zapytała. Na szczęście po tym zabiegu infekcje ustały. Drazni mnie również gadanie o dziecku ze względu na wiek (mam prawie 31 lat). Poza tym naprawdę fajna babka.

Rzeczywiście, wizyty trwają około 10 minut. Jednak za każdym razem postawiona diagnoza okazuje się prawidłowa a ja uzyskuje odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, więc widocznie tyle wystarcza. Nie mogę zgodzić się jednak z opinią, że do lekarki przychodzą tylko ciężarne, chociażby dlatego, że sama jestem pacjentką dr Rudol od kilku lat a w ciąży nigdy nie byłam;) Faktem natomiast jest, że dzięki niej zostałam prawidłowo zdiagnozowana, mimo, że problem, który według wcześniejszych opinii innych ginekologów i endokrynologów był ginekologiczny, wcale taki nie był. Dla mnie plusem jest fakt, że atmosfera w gabinecie jest dosyć "luźna", więc trudno mówić o skrępowaniu podczas badania. Po za tym lekarka zna dobrych specjalistów z innych dziedzin, dzięki czemu w razie innych problemów, pacjentka kierowana jest w odpowiednie miejsce.

Pani Doktor jest miła i uprzejma, ale niestety mam wrażenie , że wizyty w swoim gabinecie traktuje jak wyścigi. Będąc jej pacjentka, nie przebywałam w gabinecie dłużej niż 5 min. Szkoda, bo ogólnie jest dobrym specjalistą, ale widać ze zależy jej na czasie. Prowadziła również moja ciążę, ale niestety jeśli nie jest się pacjentka z cc ( rodziłam naturalnie) to nie ma co liczyć na jej zainteresowanie w trakcie rozwiązania.

Niestety pacjent traktowany jest przedmiotowo , 10 min dla każdego za nie małą kasę jeżeli jesteś chora to szukaj innego lekarza do gabinetu przychodzą tylko ciężarne pacjentki. Brak czasu lekarza to niestety się czuje nawet recepty są napisane byle jak w pośpiechu bo już następny za drzwiami - kasa się liczy

Z całego serca polecam Pani Doktor! Jest przemiłą osobą i bardzo dokładnym lekarzem. Prowadziła moją ciążę i przyjmowała dzidziusia na świat ( CC) w szpitalu gdzie pracuje - Pyskowice (również polecam).Fachową opieką nas obdarowała za co jesteśmy bardzo jej wdzięczni. Mam porównanie z poprzednim lekarzem,więc z czystym serce mogę polecić panią Patrycję! Nie tylko dla kobiet ciężarnych ale również dla kobiet z innymi problemami (m.in hormonalnymi).

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gliwice"?

Marek Pabian

Dubiela 3a lok. 2