mgr Patrycja Kaleta - Połyniakmgr Patrycja Kaleta - Połyniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Dietetyk

Serdecznie zapraszam na pomiary antropometryczne ciała - pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii ...

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ,,Żywienie w zdrowiu i chorobie,,.
Odbyłam szkolenia w zakresie diety w chorobach tarczycy, oraz cukrzycy typu I i II które ukończyłam certyfikatem.

Odbyłam cykl szkoleń przy...

Bardzo polecam tego dietetyka, miałam okazję współpracować z Panią Patrycją przez dłuższy czas i udało mi się rozprawić nie tylko w uciążliwą chorobą, ale także schudłam ponad 10kg :) Teraz czuję się lekko, jestem sprawniejsza ruchowo i szczęśliwa że znalazłam takiego specjalistę. Polecam Panią Patrycję wszystkim znajomym, ponieważ wiem, że jest bardzo skuteczną w tym co robi i posiada dużą wiedzę :)

Polecam Panią Patrycję. Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie w pracy z pacjentem, niezwykle motywuje do walki z kilogramami i zmiany sposobu życia i odżywiania. Natrafiłam na nią około 2 lata temu i jestem szczęśliwa, że miałam okazję z Nią współpracować. Dzięki Niej zmieniłam sposób odżywiania i zyskałam pewność siebie. Polecam Panią Patrycję nie tylko jako fachowego specjalistę, ale również jako osobę z dużą empatią co ciężko znaleźć wsród specjalistów w obecnym świecie. Życzę jej dużo satysfakcji zawodowej i dalszego rozwoju.

Pani Patrycja to nie tylko świetny specjalista z ogromną wiedzą, ale także wspaniała osoba-ciepła, empatyczna. Schudłam z jej pomocą 20kg i utrzymuję wagę :) polecam wszytskim bardzo serdecznie.

Fachowa,kompetentna.Poprostu Najlepsza.Godna polecenia,korzystystam tylko z uslug Pani Patrycjii i niechce z rzadnej innej.Poswieca dużo uwagi a to B.wazne.😉

Dzięki pomocy Pani Patrycji osiągnęłam cel który na początku wydawał się abstrakcyjny! Fachowa i kompetentna. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Fachowa i kompetentna. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Nowy Sącz"?

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300