mgr Patrycja Kaleta - Połyniakmgr Patrycja Kaleta - Połyniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Dietetyk

Serdecznie zapraszam na pomiary antropometryczne ciała - pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii ...

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ,,Żywienie w zdrowiu i chorobie,,.
Odbyłam szkolenia w zakresie diety w chorobach tarczycy, oraz cukrzycy typu I i II które ukończyłam certyfikatem.

Odbyłam cykl szkoleń przygotowujących mnie do pracy na stanowisku Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia Natur House. Jako dietetyk odpowiadam za żywienie osób cierpiących na otyłość czy niedowagę, zawodowo uprawiających sporty lub chcących poprawić jakość swojego życia i zdrowia. Rozpisuję także dietę dla osób z dolegliwościami metabolicznymi takimi jak cukrzyca, ciśnienie tętnicze, miażdżyca czy choroby wątroby.

Kocham to co robię, praca jest dla mnie wielką pasją, zatem służę radą i pomocą. W pracy dietetyka najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i konieczność indywidualnego dopasowywania diety i suplementacji w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów kuracji.

Próbowałam samodzielnie wielu diet i miałam okazję pracować z kilkoma osobami i nigdy nie potrafiłam dotrzeć do wyznaczonego celu. Profesjonalne podejście do klienta, szczegółowy wywiad przeprowadzony przed podjęciem współpracy zaowocowały widocznymi efektami już w pierwszych tygodniach zmiany swoich nawyków. Kontakt z Panią Patrycją, jej zaangażowanie i wiedza ułatwiają cały proces. Regularne konsultacje online umożliwiają zdrowe, konsekwentne dążenie do wyznaczonego sobie celu. Posiłki rozpisane w diecie są bardzo smaczne, a przede wszystkim łatwe do przygotowania. Nawet dla osób mających małą ilość czasu - nie stanowi to żadnego problemu. Serdecznie polecam podjęcie współpracy i walkę ze swoimi nawykami z Panią Patrycją i Projektem Zdrowie w Nowym Sączu.

Bardzo polecam tego dietetyka, miałam okazję współpracować z Panią Patrycją przez dłuższy czas i udało mi się rozprawić nie tylko w uciążliwą chorobą, ale także schudłam ponad 10kg :) Teraz czuję się lekko, jestem sprawniejsza ruchowo i szczęśliwa że znalazłam takiego specjalistę. Polecam Panią Patrycję wszystkim znajomym, ponieważ wiem, że jest bardzo skuteczną w tym co robi i posiada dużą wiedzę :)

Polecam Panią Patrycję. Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie w pracy z pacjentem, niezwykle motywuje do walki z kilogramami i zmiany sposobu życia i odżywiania. Natrafiłam na nią około 2 lata temu i jestem szczęśliwa, że miałam okazję z Nią współpracować. Dzięki Niej zmieniłam sposób odżywiania i zyskałam pewność siebie. Polecam Panią Patrycję nie tylko jako fachowego specjalistę, ale również jako osobę z dużą empatią co ciężko znaleźć wsród specjalistów w obecnym świecie. Życzę jej dużo satysfakcji zawodowej i dalszego rozwoju.

Pani Patrycja to nie tylko świetny specjalista z ogromną wiedzą, ale także wspaniała osoba-ciepła, empatyczna. Schudłam z jej pomocą 20kg i utrzymuję wagę :) polecam wszytskim bardzo serdecznie.

Fachowa,kompetentna.Poprostu Najlepsza.Godna polecenia,korzystystam tylko z uslug Pani Patrycjii i niechce z rzadnej innej.Poswieca dużo uwagi a to B.wazne.😉

Dzięki pomocy Pani Patrycji osiągnęłam cel który na początku wydawał się abstrakcyjny! Fachowa i kompetentna. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Fachowa i kompetentna. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Godna polecenia,niezwykle przyjemna osobowość i najważniejsze wiedza która jest niezbędna w tej pracy a Pani Patrycja posiada wielką wiedzę. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim którzy mają mały i duży problem z nadwagą. Pozdrawiam Sebastian Kozak

Sebastian Kozak

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Patrycją pomogła mi bardzo , zawsze miała czas odpisać na moje pytania , doradzić , wspierać do działania . Widać że robi to co lubi i sprawia jej to przyjemność dlatego są tak widoczne efekty . Ma wielkie pojęcie o zdrowym i wartościowym odżywianiu , każdemu kto chcę coś zmienić w swoim życiu , poprawić wygląd ,samopoczucie , prowadzić zdrowszy tryb życia serdecznie polecam Panią Patrycję 😉

Wspaniały człowiek i specjalista. Leczy duszę i ciało. Słucha. Przejmuję się. Jako pacjent mam wrażaenie że jestem w centrum zainteresowania.

Jestem zadowolona z efechtów jakie osiągnęłam z pomocą Pani Patrycji. Dziekuję bardzo. Polecam bardzo gorąco.