lek. dent. Patrycja Kossakowska

Stomatolog, Ortodonta

Pani doktor wyprostowała moje zęby bez usuwania zębów trzonowych, jak proponowali mi inni specjaliści. Do każdej wizyty była przygotowana w 100%, zawsze wyjaśniła mi co będzie robione oraz czego się spodziewać po każdej aktywacji aparatów. Oceniam ją bardzo pozytywnie, efekt leczenia u niej był powyżej moich oczekiwań i utrzymuje się do dziś (niedawno minęło 5 lat od zdjęcia aparatów).

Wyjatkowo kompetenta, uczciwa i sympatyczna ortodontka. Efekt leczenia utrzymuje sie juz wiele lat, mam rowny, prawidlowy zgryz bez usuwania zebow ( co sugerowalo mi killu ortodontow zanim trafilam do pani Kossakowskiej). Naprawde godna polecenia lekarka, a do tego przemila osoba. Chcialam dodac. 5 gwiazdek w kazdej kategorii ale cos mi fika przegladarka i nie moge dodac