Polecam wszystkim Panią doktor, moje usta są przepiękne, co prawda na początku były opuchnięte ale po 2dniach wszystko było jak trzeba. Bałam się, żeby nie wyglądały jak kacze ale Pani Patrycjia zrobiła bardzo naturalny kształt. Przez to że słuchała o czym mówię. polecam

Raczej nie polecam jako lekarza med estetycznej

Raczej nie polecam jako lekarza med estetycznej

Bylam u dr Majewskiej i uwazam ze jest dobrym stomatologiem, a co najwazniejsze wiztyty u niej sa przyjemnoscia, brak bolu i zdrowe zeby. Polecam

Serdecznie polecam Panią Patrycję! Poznałyśmy się w Body and Beauty Clinic na ul. Grzybowskiej. Jak do tej pory najlepszy lekarz medycyny estetycznej, jakiego poznałam. Jestem zachwycona moimi nowymi ustami :-).