Patrycja Nocoń

Logopeda, Neurologopeda

Pani Patrycja jest świetna. Nasz syn nie mówił a po pierwszej wizycie się odblokowal. Poświęca swój czas dziecku w 100%.Tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem w domu i wymaga zaangażowania od rodziców. Nie żałuję ani złotówki zostawionej w gabinecie. Polecam! !!

Zdecydowanie najlepszy logopeda !! Jeździmy do Pani Patrycji z dzieckiem z Włocławka. Nikt nam dotąd nie pomógł, wmawiano nam choroby... odsyłano. dużo by pisać. Po PIERWSZEJ wizycie u Pani Patrycji syn zaczął mowic ! Jesteśmy tacy wdzięczni, ze trudno to opisać. Polecam z całego serca.

Nasz synek mówi dzięki Pani Patrycji. Chodziliśmy po różnych specjalistach przez 3 lata. Wszyscy pocieszali i mówili, że na pewno zacznie mówić albo nas odsyłali. W końcu trafiliśmy do p. Patrycji Nocoń. Syn zaczął mówić już po 1 wizycie. Parę słów, potem więcej. Pani Patrycja ma wyjątkowe podejście do dzieci, dużo serca i ciepła i wielką cierpliwość. Dzis syn mówi dużo, buzia mu się nie zamyka. Postanowiłam napisać o tym, bo chociaż tak mogę podziękować za to, co p. Patrycja zrobiła dla naszego dziecka. Natalia

Ja również serdecznie polecam tą specjalistkę. Moja córka nic nie mówiła, byliśmy u wielu specjalistów, wszyscy rozkładali ręce. U Pani Patrycji córeczka wypowiedziała parę słów, po powrocie do domu zaczęła mówić coraz więcej. To było miesiąc temu. Teraz córka mówi dużo i coraz lepiej, pracujemy cały czas wg wskazówek Pani Patrycji. Atmosfera była miła, Pani Patrycja poświęca dziecku dużo czasu, jasno tłumaczy rodzicom, na czym polega zaburzenie i jak to leczyć. Poszlam na wizytę, bo poleciła mi Panią Patrycję znajoma mama, której dziecko już bardzo ładnie mówi. Ja także polecam wszystkim ! Anna

Polecam Panią Patrycję z całego serca. Wybraliśmy się z 3 letnim synkiem na konsultację, bo synek mówił bardzo mało. Pani doktor w czasie wizyty wyciągnęła z niego kilka słów, których wcześniej nigdy nie używał. Mały bardzo ładnie z nią współpracował, a wszystko odbywało się w atmosferze zabawy. Dzięki jej uwagom i wskazówkom syn zaczął robić duże postępy w mowie(wcześniejsza blokada zmalała), a ćwiczenia w domu wreszcie zaczęły przynosić rezultaty. Jeśli w przyszłości syn będzie wymagał pomocy logopedy to na pewno znowu zgłoszę się do Pani Patrycji:)

Wciąż poszukujesz "Logopeda Toruń"?

Prywatna praktyka logopedyczno-pedagogiczna
Głowackiego 12/13