Była to moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i jest zdecydowanie na plus. Pani doktor naprawdę mnie wysłuchała, zadawała pytania, wytłumaczyła wszystko, dobrała leki, poleciła również psychoterapeutów. Do tego miła, uśmiechnięta. Widać, że lubi swoją pracę i chce pomagać innym. Stres wizytą uleciał ze mnie prawie od razu po rozpoczęciu rozmowy. Polecam!

Naprawde słucha !!!! i stara się dobrać leki. Poza tym przeprowadza lużną rozmowę. Interesuje się pacjentem, widać,że jest to jej powołanie. Zawsze uśmiechnięta i miła a to jest ważne. POLECAM.

POLECAM.

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, potrafi wytłumaczyć że osoby niepełnosprawne też mają od czasu do czasu brać leki uspokajające i nie uważa się ich za przychicznie chore bo to nie jest wstyd brać lekarstwo na uspokojenie w małej ilości. Pani Patrycja ma podejście do każdego i nie ważne jest co mu jest zawsze pomoże

Świetna Pani Doktor. Takich Lekarzy jak Pani Patrycja to ze świecą szukać w Gorlicach. Miła, pracuje z pasją-kocha to co robi. Słucha to co się mówi, patrząc w oczy a nie pisząc w dokumentach. To jest nie spotykana rzecz u Lekarzy. Jednym słowem jest ŚWIETNA!!!! Polecam

Niestety moje niezadowolenie jest większe niż chęć leczenia się dalej.

Niestety moje niezadowolenie jest większe niż chęć leczenia się dalej.

Polecam bardzo gorąco, młoda miła Pani doktor, bardzo sympatyczna podejście do pacjenta wzorcowe a nie z przymusu. Diagnoza oraz leczenie równie skuteczne

Polecam bardzo miła Pani Doktor, skrupulatne podejście. Widać że pracuje z pasją.