lekarz Patrycja Ordyk

Bardzo wynikliwa kompetentna Pani Doktor zawsze dokładnie bada małego pacjenta zleca badania dokładnie analizuje Stara się znaleźć przyczynę Jest naprawdę godna polecenia Doktor

Stara się znaleźć przyczynę
Jest naprawdę godna polecenia Doktor

Dzisiaj miałam przyjemność odbycia z dzieckiem wizyty u Pani Doktor. Wspaniały, kompetentny lekarz. Bardzo długo osłuchiwała dziecko, później zrobiła echo serca, wszystko notowała i dokładnie wszystko wyjaśniła. Nie zgadzam się absolutnie, że Pani Doktor jest zarozumiała. Nie każdy musi się uśmiechać od ucha do ucha. Jeśli chcemy się pośmiać, to spotykamy się ze znajomymi. Polecam każdemu, komu zależy na uzyskaniu profesjonalnej opinii.

Polecam każdemu, komu zależy na uzyskaniu profesjonalnej opinii.

Lekarz zdecydowanie nie jest godny polecenia. Nasza córeczka trafiła pod jej opiekę i bardzo źle na tym wyszła. Nigdy nie dowiedziałem się od tej lekarz informacji odnoście stanu zdrowia dziecka - po badaniu zawsze wychodziła bez słowa. Po tym jak zwróciłem jej uwagę to przy wypisie ze szpitala po złości wypisała receptę 100% płatną -tak lekarz nie powinien się zachowywać (dodam że dziecko przyjęła zdrowe a wypisała chore z gorączką). Uprzejmość to wyraz twarzy mówi sam za siebie. Dowiedziałem się że Pani lekarz jako Pediatra nie cieszy się powodzeniem dlatego robi drugą specjalizację (kardiologa) - Nigdy więcej do tej Pani nie oddam swojego dziecka, zapamiętam to nazwisko.

Polecam .Bardzo dobry i "ludzki" lekarz! bardzo dokładnie tłumaczy rodzicowi co sie dzieje z dzieckiem. nie trzeba prosic o badania. Wykonuje je sama.Dwukrotnie leczyła mojego syna na oddziale.

Polecam .Bardzo dobry i "ludzki" lekarz!

Zgadzam się , że zarozumiała, zero podejścia do dziecka, zrobić swoje i koniec

Zgadzam się , że zarozumiała, zero podejścia do dziecka, zrobić swoje i koniec

zarozumialec, prywatnie może uprzejma, ale na wizycie w gabinecie nie wzbudza sympatii nawet u dzieci.

podczas pobytu w szpitalu starannie osłuchiwała dziecko tłumaczyła odpowiadała na zadawane pytania - lekarz z powołania