lekarz Patrycja Tokarzewska

Lekarz rodzinny

Pełen profesjonalizm. Byłam w zeszłym tygodniu u doktor na konsultacji , siedziałam w gabinecie 50 minut . Pani doktor pytała o wszystkie moje choroby, leki a przyjmuje ich sporo. Bardzo dokładna, dociekliwa a przy tym niezmiernie mila. Czuje się u niej bardzo bezpiecznie.

Moja żona jest stałą pacjentką doktor Tokarzewskiej j z czystym sumieniem mogą ją polecić. Zabiegi wykonuje bardzo starannie i co niezwykle ważne delikatnie . Ceny są przystępne ;) polecam http://www.cmtulipan.pl/

Patrycja Tokarzewska jest świetnym lekarzem, a także bardzo miłą i kontaktową osobą. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, dba o miłą atmosferę podczas zabiegów, a przy tym jest bardzo rzeczowa i profesjonalna. Do tego ceny są przystępne.

Mam doświadczenia u Pani Doktor Tokarzewskiej jeśli chodzi o wypełniacze. Byłam u niej już trzy razy i za każdym razem efekty są super. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Serdecznie polecam!

Szukałam porady lekarza z zakresu medycyny estetycznej ze względu na szpecącą bliznę. Dr Tokarzewską poleciła mi znajoma. Trochę się obwiałam tej wizyty, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor jest osobą niezwykle profesjonalną, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, pomaga rozwiać wątpliwości. Jestem po dwóch zabiegach laserem frakcyjnym i pierwsze efekty są już widoczne. Jestem póki co bardzo zadowolona z wyboru.

Szukałam porady lekarza z zakresu medycyny estetycznej ze względu na
szpecącą bliznę. Dr Tokarzewską poleciła mi znajoma. Trochę się obwiałam
tej wizyty, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor jest

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Lublin"?

Przychodnia MSWiA
Spokojna 5
Lublin

Twój lekarz
Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Dziesiąta"
Wł. Kunickiego 122/16
20-436 Lublin