mgr Patrycja Trala

Fizjoterapeuta

Witam, bardzo gorąco polecam p. Patrycje. Jest świetnym specjalistą od małych dzieci, a przy okazji ma rewelacyjny kontakt z rodzicami. Moja córeczka już po pierwszej wizycie przestała się odginać i przesypiać całe noce. Każdej młodej mamie polecam wizytę w fizjoterapeuty, aby nabrać świadomości jak ważny jest kontrolowany ruch już od samego początku życia. Polecam!!!!!

nie oddalabym synka w zadne inne rece,naprawde terapeutka godna polecenia!!! uprzejma i kompetentna.

Witam, Pani Patrycja prowadzi skoliozę mojej córki od przeszło dwóch lat, dzięki niej udało się nam uniknąć operacji. Świetnie motywuje do ćwiczeń, jest wzorem dla mojej córki, która też chce zostać fizjoterapeutą jak dorośnie. W dodatku jest bardzo uczciwa i skromna. Serdecznie polecam.

Gorąco polecam! P. Patrycja jest świetna! Mój synek miał problem najpierw z napięciem, potem z podporami, ale wszystko dobrze się skończyło. Dała nam również wiele cennych wskazówek na chwile obecna jak i na przyszłość. Bardzo pozytywna ocena

Pani Patrycja Trala jest rehabilitantem godnym polecenia. Pomogła mojemu synkowi, który jest wcześniakiem dogonić rozwojowo swoich rówieśników. Atutem terapeutki jest bardzo dobry kontakt z dzieckiem i jego rodzicami. Wszytko nam bardzo dokładnie wyjaśniła, poleciła konsultacje innych specjalistów. Minusem jest duża liczba studentów w gabinecie, gdyż P.Trala pracuje dodatkowo na uczelni. Jednakże nasza ocena jest bardzo pozytywna.

Jest to terapeutka bardzo zaangażowana w pracę. Jest w niej dużo ciepła i dobroci. Bardzo troskliwie się Nami zajmuje już drugi rok i nie wyobrażamy sobie zmiany terapeuty. Pani Patrycja w naszym odczuciu to osoba godna zaufania! Polecamy!!!