lekarz Patryk Korga

Internista, Gastrolog

2,4
2,6

Lekarz godny polecenia! :) Świetne podejście, dobry kontakt z pacjentem, szczegółowe tłumaczenie podczas badania. Dodam, że wizyta była na nfz. ;)

W 2020roku leczyłam się u Pana doktora Korgi. W 2021 nawróciły problemy gastrologiczne i udałam się do innego lekarza. Innym razem znalazłam się na izbie przyjęć w szpitalu. Ku mojemu zaskoczeniu jeden jak i drugi lekarz zrobili szczegółowy wywiad i dokładnie zbadali (palpacyjne badanie jamy brzusznej i per rectum). Po wykupieniu lekarstw w aptece mój budżet domowy nie ucierpiał. U Pana doktora było inaczej: wywiad na zasadzie co jeszcze, co więcej. Po wyjściach z gabinetu uświadomiłam sobie, że nie powiedziałam o wszystkich dolegliwościach, czasami chciałam się cofnąć do gabinetu. Jedno ...

Jedno wiem, że teraz kiedy przyjdą problemy gastronomiczne będę wybierać lekarzy, który dokładnie zbadają. Pacjentka.

Dr . Korga to świetny fachowiec Ala przydało by mu się więcej empatii do pacjenta .Bo nadobną sprawę kto jest dla kogo on dla mnie czy ja dla niego .To jest pytanie zasadnicze. Jak jest wkurzony to potrafi wyżyć, się na pacjencie. Moim zdaniem coś takiego nie powinno mieć miejsca. Pacjentka

Dr . Korga to świetny fachowiec Ala przydało by mu się więcej empatii do pac jęta .Bo nadobną sprawę kto jest dla kogo on dla mnie czy ja dla niego .To jest pytanie zasadnicze. Jak jest wkurzony to potrafi wyżyć, się na pacjencie. Moim zdaniem coś takiego nie powinno mieć miejsca. Pacjentka

Specjalista który uratował moje zdrowie, na czele z tym psychicznym, przywracając nadzieję w medycynę. Jako pierwszy właściwie mnie zdiagnozował i wszystko dokładnie wytłumaczył.