lekarz Patryk Warsińskilekarz Patryk Warsiński - zdjęcie profilowe

lekarz Patryk Warsiński

Urolog

Uzyskał tytuł specjalisty urologa wraz z europejskim certyfikatem FEBU. Pracuje w Klinice Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy im. A. Jurasza.

Ukończył kierunek lekarski w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy w 2009 roku.

Od początku swojej pracy zawodowej związany z Kliniką Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Jurasza w Bydgoszczy.
Odbywał staże w ośrodkach krajowych i zagranicznych (m. in w ...

DLACZEGO JEST BRAK INFORMACJI ,ŻE PAN DOKTOR ( z całym szacunkiem ) PRZYJMUJE RÓWNIEŻ PACJENTÓW W SZPITALU MIEJSKIM NR 2 PRZY ULICY SZPITALNEJ - W PORADNI UROLOGICZNEJ . Z OPINIAMI NA TEMAT PRACY PANA DOKTORA SIĘ CAŁKOWICIE W 100 % ZGADZAM . Z POWAŻANIEM PACJENT.

DLACZEGO JEST BRAK INFORMACJI ,ŻE PAN DOKTOR ( z całym szacunkiem )
PRZYJMUJE RÓWNIEŻ PACJENTÓW W SZPITALU MIEJSKIM NR 2 PRZY ULICY
SZPITALNEJ - W PORADNI UROLOGICZNEJ .
Z OPINIAMI NA TEMAT PRACY PANA DOKTORA SIĘ CAŁKOWICIE
W 100 % ZGADZAM . Z POWAŻANIEM PACJENT.

Lekarz idealny , potrzebujemy więcej takich. Kompetentny, godny polecenia,uprzejmy. Zaangażowany w to co robi i zainteresowany każdym pacjentem, nikogo nie odsyła dla każdego znajdzie nawet te skromne a zarazem tak pomocne 5minut. Ja miałam takie swoje 5minut. Dziękuję za nie można powiedzieć że uratowało mi życie. Dziękuję i polecam Doktora .

Lekarz idealny , potrzebujemy więcej takich.

Bardzo polecam doktora pelne profesjonalne podejscie do pacjenta wyrozumialy i godny polecenia.Bardzo uprzejmy

Polecam lekarza z czystym sumieniem, wspaniałe indywidualne podejście do pacjenta. Godny zaufania i polecenia. Wiesław