mgr Paulina Burtan-Krzak

Logopeda

Serdecznie polecam zajęcia u pani Pauliny, ponieważ prowadzone są w ciekawy sposób, w bardzo miłej atmosferze. Pani Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, jest miła i przede wszystkim jej praca daje niesamowite rezultaty. Bardzo serdecznie polecam.

BARDZO GORĄCO POLECAM !!!P.Paulina to bardzo miła kompetentna osoba z rewelacyjnym podejściem do dzieci a najważniejsze to niesamowita skuteczność terapii . Moja córka uwielbiała jeżdzić na zajęcia które trwały zaledwie 4 miesiące . BARDZO BARDZO POLECAM :)

Pani Paulina to bardzo kompetentna osoba, budzi zaufanie i sympatie. Dokładnie tłumaczy na czym polega terapia i jak rodzic może pomóc dziecku. Syn był zachwycony zajęciami:)

pani Paulina jest bardzo sympatyczna i miła moja córka bardzo lubi chodzić do pani logopedy a przedewszystkim jest dobra w swoim zawodzie co widzę u swojej córki jakie robi postępy.bardzo polecam.

Pani Paulina jest bardzo sympatyczna miła i cierpliwa,ma bardzo dobre podejście do dzieci.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Myślenice"?

mgr
Małgorzata Żarska

Logopeda dziecięcy
Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
32-400 Myślenice