mgr Paulina Burtan-Krzak

Logopeda

Serdecznie polecam zajęcia u pani Pauliny, ponieważ prowadzone są w ciekawy sposób, w bardzo miłej atmosferze. Pani Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, jest miła i przede wszystkim jej praca daje niesamowite rezultaty. Bardzo serdecznie polecam.

BARDZO GORĄCO POLECAM !!!P.Paulina to bardzo miła kompetentna osoba z rewelacyjnym podejściem do dzieci a najważniejsze to niesamowita skuteczność terapii . Moja córka uwielbiała jeżdzić na zajęcia które trwały zaledwie 4 miesiące . BARDZO BARDZO POLECAM :)

Pani Paulina to bardzo kompetentna osoba, budzi zaufanie i sympatie. Dokładnie tłumaczy na czym polega terapia i jak rodzic może pomóc dziecku. Syn był zachwycony zajęciami:)

pani Paulina jest bardzo sympatyczna i miła moja córka bardzo lubi chodzić do pani logopedy a przedewszystkim jest dobra w swoim zawodzie co widzę u swojej córki jakie robi postępy.bardzo polecam.

Pani Paulina jest bardzo sympatyczna miła i cierpliwa,ma bardzo dobre podejście do dzieci.Polecam.

Polecam zajęcia u Pani Pauliny,gdyz jest bardzo miła,ma podejście do dzieci,zajęcia są ciekawe ,przez co mój syn chętnie uczęszcza na nie.My chodzimy od pół roku i widać efekt u dziecka.

Witam, Pani Paulina prowadzi moją córkę z dyslalią i widać duże postępy. Pani Paulina ma świetne podejście do dzieci i jest przesympatyczna. Polecam z czystym sumieniem. K.Ł.

Witam,
Polecam z czystym sumieniem.
K.Ł.

Pani Paulina jest godna polecenia, ponieważ widać, że ma podejście do dzieci i jest bardzo dobra w swojej specjalizacji.

bardzo mila a przede wszystkim ma swietny kontakt z dziecmi uwazam ja za bardzo dobrego specjaliste moja corka od pol roku ma zajecia z pania a postepy sa ogromne zwlaszcza ze jest dzieckiem nieslyszacym po wszczepieniu implantu slimakowego i zaczeLa teras duzo mowic

Pani Paulina Burtan- Krzak to bardzo dobry i skuteczny logopeda,moje dziecko bardzo szybko pokonało trudności, z jakimi się zgłosiliśmy. Ujmujący jest sposób bycia pani Pauliny, polecam wszystkim takiego logopedę. Pracownia, w której odbywają się zajęcia jest dobrze wyposażona,jest przytulna i jasna.