mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

goraco polecam! pani paulina pomoze w kazdej sytuacji, zwiazanej z odzywianiem ;) razem z moja mama skutecznie sie odchudzilysmy wlasnie dzieki jej diecie.

ja akurat korzystam z uslug poradni nie dlatego, ze sie odchudzam, tylko chce przytyc i w sumie skutecznie mi sie to udaje. po latach zmagania sie z okresleniami typu patyk, chuderlak, przecinek, itp., zaczynam sie czuc dobrze ze soba i z nowymi kilogramami.

na problemy z odzywianiem pani Paulina najlepsza ;) tzn. dokladniej dieta, ktora przypisuje. w momencie kiedy juz stracilam nadzieje na wyleczenie trafilam do poradni i powoli zaczynam wychodzic na prosta

Dziękuje za fachową poradę i polecam usługi mgr Szczechowicz. Byłam wcześniej u kilku innych dietetyków, ale diety przez nich przypisane nie były tak skuteczne, jak tak, którą teraz stosuję.

Polecam wszystkim dziewczynom, i chłopakom też, którzy zmagają się z zaburzeniami odżywiania. Można sobie z tym poradzić, potrzeba tylko trochę pomocy ;)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Poznań"?

Centrum Medyczne Eskulap
ul Sienkiewicza 1