Paulina Wójcik

Fizjoterapeuta

Panią Paulę poleciła mi pani dr, którą wcześniej pani Paula prowadziła. Jestem po usunięciu piersi. To pani Paula mnie postawiła na nogi i nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością.

Zdecydowanie polecam panię mgr Paulinę. Bardzo profesjonalna osoba, miła i inteligentna.

Pelny profesjonalizm, doskonale podejscie do pacjenta, maksimum poswiecenia i cierpliwosci. Zdecydowanie i absolutnie polecam ta rehabilitantke! Ocena maksymalnie pozytywna!

młoda dziewczyna, ale z =e sporą praktyką. specjalizuje się w drenażach limfatycznych.złote ręce. bardzo konkurencyjna cena.