dr Paweł Ambroziak

Bardzo dobry lekarz. Zero zastrzeżeń. Miałam z nim do czynienia w szpitalu mswia. Diagnoza trafnie podana leczenie bardzo szybko przebiegło. oprócz tego bardzo sympatyczny człowiek. Polecam w 100%

Chiałam trafić do dr Macieja Ambroziak specjalisty od kolan omyłkowo trafiłam do dr Ambroziaka ale niestety Pawła. Jak się okazało nie ma nawet specjalizacji w zakresie ortopedii. Nie specjalnie zna się na kolanach. Trochę byłam rozczarowana.

Nie specjalnie zna się na kolanach. Trochę byłam rozczarowana.

Lekarze w Polsce powinni się od dr. Ambroziaka uczyć. Kompetencji, podejścia do pacjenta( czujecie się jakbyście mieli osobistego lekarza), zaangażowania, komunikacji bez względu na czas i miejsce, punktualności i wielu wielu innych zachowań. Chciałbym na swojej drodze życiowej spotykać tylko takich lekarzy. Irek

Jest po prostu świetny. Trafiłem do Pana Doktora z Achillesem pierwszy raz spotkałem się z tak konkretnym lekarzem. Z bardzo dużym poczuciem humoru który w ciężkich chwilach bardzo pomaga.

Lekarz z powołania, wysokiej klasy ortopeda. Aby więcej takich lekarzy. Goraco polecam.