mgr Paweł Antończak

Medycyna estetyczna

Korzystałam z zabiegów na trądzik i plamy, wystarczyły 4 zabiegi, jestem zadowolona i polecam innym Pana Mgr, bardzo miła atmosfera w gabinecie:)

Bardzo dobry specjalista, dodatkowo miły i sympatyczny. Podczas wykonywania zabiegu udzielił dodatkowo odpowiedzi na moje pytania dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry i przyczyn powstania zmian, z którymi się borykam.

Opinia własna: jestem magistrem kosmetologii, dla ścisłości, by nie wprowadzać w błąd. Uważam się za specjalistę odpowiedzialnego i rzetelnego. Polecam moje usługi (zabiegi nieinwazyjne), które wykonuję z największą starannością. Zabiegi inwazyjne medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza medycyny specjalizującego się w dermatologii / kosmetologii i medycynie estetycznej