lek. dent. Paweł Arboczius

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo

Wszytkim polecam. Moje dzieci biją się o to kto pierwszy na fotel siada. Super podejście do pacjenta.

młody, zdolny lekarz,przy tym bardzo miły i delikatny w swoich usługach, teraz się już nie boję idąc do Pana doktora, zawsze wszystko wyjaśni co będzie robił, pyta się czy boli naprawdę polecam wszystkim osobom i małym czyli dzieciom i starszym, jak również tym co się boją i unikają dentystów. POLECAM

Lekarz przyjął mnie w zeszłym tygodniu, po południu, doktor jest bardzo miły, ale wiedzę posiada bardzo małą, w skali dziesięć 3. Całkowita inna diagnoza niż u innych lekarzy. Pomimo, że jestem stałą pacjentką wciąż liczy za przeglądy, nawet podczas wykonywania jakiejś pracy czy leczenia złożonego. Na dodatek nic nie robi szczególnego na tych konsultacjach, gdyż jego oponie się nie potwierdziły

najlepszy stomatolog z jakim się spotkałam, całkowicie bezboleśnie i perfekcyjnie zrobione ząbki, a boje się dentystycznego gabinetu BARDZO

Profesjonalista, świetne podejście do pacjenta, miła atmosfera i ogólnie świetny fachowiec polecam każdemu.

Jetem bardzo zadowolony i panu doktorowi tez na tym zawsze zalezy. bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, mily ,uprzejmy i naprawde dobry stomatolog, Chodzimy do niego z 5 letnim dzieckiem ktore rowniez mu ufa i nie boi sie leczenia, super podejscie do duzych i malych pacjentow. Polecam wszystkim.

Polecam-bardzo miły,młody lekarz, dobry specjalista. Dokładnie tłumaczy dany problem i metodę leczenia. Przyznam, że trochę boję się leczyć zęby, ale nie u tego Pana- on jest ok, a ja jestem zadowolona.

Pan Doktor jest bardzo dobrze wychowany. Ma właściwe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy metody leczenia i poświęca odpowiednią ilość czasu dla pacjenta. Wzbudza zaufanie. Godny polecenia.

Nic dodać nic ująć wszystko ok miłlo sympatycznie, kompetetntnie wizyta w Katowicach w Nasz Stomatolog

Nic dodać nic ująć wszystko ok miłlo sympatycznie, kompetetntnie

wizyta w Katowicach w Nasz Stomatolog