dr Paweł Bartosz Petrus

Psychiatra

Adres email lekarza: ppetrus@onet.eu
Numer telefonu: 668 77 36 77 (gabinet prywatny, wizyty domowe)

Adres email lekarza: ppetrus@onet.eu
Numer telefonu: 668 77 36 77 (gabinet prywatny, wizyty domowe)

Bardzo dobry fachowiec stawiam trafne diagnozy, umie rozmawiać z ludźmi. Jest rzeczowy i konkretny przy czym uprzejmy i godny zaufania

Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz, przyjmie pacjenta w każdej kryzysowej sytuacji, nawet bez zarejestrowania, godny polecenia. Barbara.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia pana Petrusa, tak jak obiecał po paru tygodniach wróciły mi siły do życia, stało się kolorowe, chodzę regularnie na wizyty i pilnuję leków. Uchronił mnie przed szpitalem psychiatrycznym, którego bym nie przeżyła, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Pan Petrus podchodzi do pacjenta profesjonalnie, nie leczy tylko mnie ale i moją 83 letnia matkę, jest zawsze dostępny, ciepły, widać, że mu zależy na pacjencie. Można na nim polegać w 100 procentach.

Polecam. Dużo mi pomógł po długim czasie choroby. Wytłumaczył mi wszystko. Zapisał leki. Mam z nim stały kontakt.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Iława"?

Andersa 3A/4

Narutowicza 8A/1