dr Paweł Bartosz Petrus

Psychiatra

Adres email lekarza: ppetrus@onet.eu
Numer telefonu: 668 77 36 77 (gabinet prywatny, wizyty domowe)

Adres email lekarza: ppetrus@onet.eu
Numer telefonu: 668 77 36 77 (gabinet prywatny, wizyty domowe)

Bardzo dobry fachowiec stawiam trafne diagnozy, umie rozmawiać z ludźmi. Jest rzeczowy i konkretny przy czym uprzejmy i godny zaufania

Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz, przyjmie pacjenta w każdej kryzysowej sytuacji, nawet bez zarejestrowania, godny polecenia. Barbara.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia pana Petrusa, tak jak obiecał po paru tygodniach wróciły mi siły do życia, stało się kolorowe, chodzę regularnie na wizyty i pilnuję leków. Uchronił mnie przed szpitalem psychiatrycznym, którego bym nie przeżyła, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Pan Petrus podchodzi do pacjenta profesjonalnie, nie leczy tylko mnie ale i moją 83 letnia matkę, jest zawsze dostępny, ciepły, widać, że mu zależy na pacjencie. Można na nim polegać w 100 procentach.

Polecam. Dużo mi pomógł po długim czasie choroby. Wytłumaczył mi wszystko. Zapisał leki. Mam z nim stały kontakt.

Nie polecam Pana Doktora, złe leczenie i zła diagnoza, a byłem u kilku innych lekarzy już i inny doktor mi pomógł

Nie polecam Pana Dr, miałem niestety nie przyjemność leczenia się pod jego opieką w szpitalu w lipnie. Stawianie złych diagnoz, złe tłumaczenie choroby i leczenia, co innego pisze w karcie chorego a na co innego podaje leki, potrafi w szpitalu uśpić na kilka dni bez powodu, dopiero po interwencji rodzinny zaprzestaje podawania tak silnych leków.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On-byłoby dużo , dużo lepiej. Bardzo dobry Fachowiec, uprzejmy i Ludzki, co zdaża sie rzadko w innych gabinetach. Brawo Panie Doktorze !

Wspaniala osobowość, doskonały psychiatra.

Wspaniala osobowość, doskonały psychiatra.

Lekarz, Humanista, bardzo wrażliwy potrafiący wczuć się w rolę pacjenta, nie przechodzi obojetnie, bardzo dobry Fachowiec, diagnosta nie tylko chorób psychiatrycznych, potrafi poswięcić swoje dobre imię, aby ratować pacjenta! Uratował Życie mojemu Przyjacielowi. WIELKIE DZIĘKI DOKTORZE! DOKTOR PRZEZ DUŻE ,,D''!!! BARDZO DOBRY SPECJALISTA! ROZMOWA Z NIM POZBAWIONA JEST BARIER pacjent-lekarz. Budzi Zaufanie!

Uratował Życie mojemu Przyjacielowi. WIELKIE DZIĘKI DOKTORZE!
DOKTOR PRZEZ DUŻE ,,D''!!!