dr hab. n. med. Paweł Bastadr hab. n. med. Paweł Basta - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Doktor Paweł Basta jest doświadczonym ginekologiem-położnikiem. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 1999 roku. W 2007 roku ukończył specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii (egzamin specjalizacyjny zdał z wyróżnieniem), w tym samym roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2013 roku ukończył specjalizację w zakresie ginekologii onkologicznej również z wyróżnieniem, której znacząca część (12 miesięcy) odbył w renomowanym o...

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.

To lekarz "myślący" co wbrew pozorom nie zdarza się wsród lekarzy często. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Pamięta swoje pacjentki! Przy pierwszej wizycie dokładnie przedstawia plan leczenia, ew.możliwości komplikacji. Pacjentka czuje się zaopiekowana. Przy kolejnych spotkaniach okazuje się, że Doktor kontaktował się w moim przypadku z lekarzami innych specjalności i dał mi szanse, których pół roku wcześniej nie dawał mi żaden lekarz. Mogę teraz powiedzieć, że uratował mnie jako kobietę i jako matkę. Operację przeprowadził perfekcyjnie i bez późniejszych komplikacji.

Zgadzam się z opiniami poniżej, bardzo dobry lekarz.

Zgadzam się z opiniami poniżej, bardzo dobry lekarz.

Profesjonalista o dużej kulturze osobistej. Dzięki współpracy z doktorem Markiem Budnarem z Niemiec mam śliczne piersi.Jestem pełna uznania dla jego talentu i zaangażowania w swoją pracę, Jest pasjonatem swojego zawodu. Wdzięczna pacjentaka Alicja Pawłowska

Polecam dr. Miałam z siostrą usuwane włókniaki przez dr Pawła Bastę jakiś czas temu i wszystko przebiegło bez problemu :) Pozdrawiamy serdecznie SK i WK

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne