lek. dent. Paweł Bednarski

Dentysta Paweł Bednarski NIESTETY nie jest tak dobrym specjalistą jak myślałam...jeździłam do niego i "leczyłam" zęby przez wiele lat. NIESTETY okazało się, że w ostatnich latach dosyć , że podniósł się z usługami i to PRZESADNIE! To jeszcze wiercił mi zdrowe zęby po 7-10 zębów JEDNORAZOWO !!! Nie robiąc prześwietlenia RTG aby jak najwięcej zarobić pieniędzy. Na dodatek jego gabinet w Dobczycach jest w stanie opłakanym BRUDNY, NARZĘDZIA I STOLIKI ZAKURZONE I NIE ZDEZYNFEKOWANE !!! A materiał, z którego zakłada potem plombe ugniata w rękach bez rękawiczek !!!! Byłam u ...

Byłam u niego ostatni raz i NIE POLECAM GO NIKOMU !!! WRĘCZ OSTRZEGAM !!!

Polecam Pana doktora. Wizyta bezbolesna, Pan doktor poczuciem humoru i rozmową rozładowuje stres jaki może toważyszyć wizycie u stomatologa. Podczas zabiegu opowiada o tym co robi i bardzo dobrze omawia z pacjentem plan i proces leczenia. Gorąco polecam.

U Pana Pawła leczę się o 6 lat nigdy nie miałam problemu z leczeniem zawsze wszystko dokładnie i najważniejsze bezboleśnie.Dentysta godny polecenią doświadczony miły z poczuciem humoru dzięki czemu wizyta przebiega w miłej atmosferze.Zawsze wychodzę z uśmiechem na ustach dla kogoś panicznie bojącego się dentystów Pan Paweł naprawdę jest jedynym ratunkiem;)Ceny średnie.

Byłem kilka dni temu.Miało okropnie boleć. Nic nie bolało!!! Polecam wszystkim. Ceny średnie.

Leczę zęby u Pana Pawła od 20 lat... zaczynając od wizyt w Krakowie a obecnie jeżdżąc do Dobczyc. Uważam Go za na prawdę godnego polecenia fachowca.

Byłam wczoraj,wszystko super,a co najważniejsze bezboleśnie.

Byłam wczoraj,wszystko super,a co najważniejsze bezboleśnie.

U dr Bednarskiego leczę się od około 10 lat. Bardzo sympatyczny, ma dobre podejście do pacjenta, czym powoduje, że wizyta w gabinecie dentystycznym nie jest niemiłym przeżyciem. Po leczeniu, nigdy nie było problemów z zębami. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana doktora.

Pan doktor opiekuje się moimi zębami od kilkunastu lat i jest naprawdę świetnym specjalistą. Polecam wszystkim!

Jestem pacjentem Pana Bednarskiego od co najmniej 20 lat i zawsze wszystko jest perfekcyjnie. Gorąco polecam.

Bardzo się bałam,jak zawsze.Tym razem NIE BOLAŁO.Doktora poleciła mi koleżanka.

Bardzo się bałam,jak zawsze.Tym razem NIE BOLAŁO.Doktora poleciła mi koleżanka.