dr n. med. Paweł Białek

Pan doktor niezadowolony, że przyszłam do niego na zdjecie szwów zasugerował, że powinnam pójść do szpitala publicznego. Po zdjęciu szwów rana lekko się otworzyła, pytając o to jak z nią postępować dostałam informację: NIC Z TYM NIE ROBIĆ, zapytałam także, czy taką ranę mogę normalnie myć, Pan doktor odpowiedział, że MYDŁO JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁO. W ciągu całej wizyty był niemiły, ostatecznie nie wiem jak postępować z raną. Plaster na szczypiącą lekko otwartą ranę musiałam kupić sama w aptece. Nie polecam.

Bardzo nieprzyjemny i oschły, miałam wrażenie że każde moje pytanie na temat alternatywnych sposobów leczenia i samego przygotowania do zabiegu oraz jego przebiegu powodują jego irytację i zniecierpliwienie. Gdybym nie zadawała sama dodatkowych pytań zostawił by mnie tylko z diagnozą bez przedstawienia różnych sposobów leczenia. Nie wiem jakim jest chirurgiem ale na pewno nie wzbudza sympatii.

Wspaniały fachowiec, poświęca mi maksymalną ilość swojego czasu, nigdy nie wyszłam z gabinetu z wątpliwościami, zawsze wszystko mi tłumaczy językiem prostym i zrozumiałym.Bardzo miły, sympatyczny,wesoły i oczywiście przystojny ;) Olbrzymi buziak dla Doktora za opiekę :*

lekarz beznadziejny, brak mu czasu dla pacjenta natomiast chętnie i długo rozmawia z kolegami (podczas wizyty pacjenta). Brak zrozumienia dla problemu, z którym się przyszło. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

fantastyczne, rzeczowe podejście, kompetencja i poczucie humoru:)

fantastyczne, rzeczowe podejście, kompetencja i poczucie humoru:)

kompetentny, miły i kulturalny młody człowiek, z poczuciem humoru!polecam

kompetentny, miły i kulturalny młody człowiek, z poczuciem humoru!polecam

Kwestia dotyczy zylakow konczyny dolnej, i niby wszystko ok, bo lekarz i wytlumaczyl i wskazal metode(y) leczenia (ususniecia), no i... no i tu jest ciekawie, otoz metoda laserowa to w jego ocenie koszt 5000 PLN. Robi to w klinice "Damiana". A np. w Łodzi koszt to 2300-2700PLN (DWUKROTNIE TANSZA USLUGA) Powyzsze zatem to moj komentarz z porownaniem tej samej usulgi w Warszawie i innych miastach Polski. Lekarza natomiast nie znam, nie znam tez jego fachowosci, wiec go nie oceniam.

A np. w Łodzi koszt to 2300-2700PLN (DWUKROTNIE TANSZA USLUGA)
Lekarza natomiast nie znam, nie znam tez jego fachowosci, wiec go nie oceniam.

Uprzejmy, profesjonalny, szybko i bezboleśnie przeprowadził mój zabieg

Uprzejmy, profesjonalny, szybko i bezboleśnie przeprowadził mój zabieg

Prawdziwy fachowiec, lekarz z powołania. Wiele zawdzieczam doktorowi. Dobra diagnoza i skuteczne leczenie.

Doktora cechuje duży szacunek do pacjenta.

Doktora cechuje duży szacunek do pacjenta.