Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.

Pierwszy raz w życiu lekarz potrafił tak poprowadzić - bądź co bądź - nie zbyt przyjemną wizytę, że nie czułam stresu i zażenowania. Świetny lekarz, bardzo delikatny! Można się przy nim poczuć swobodnie, jest miły, rzetelny, konkretny.

Świetne podejście do pacjenta, mam problem onkologiczny więc nie były to wyczekiwane wizyty. Bardzo dobry lekarz.

Bardzo kulturalny, umie wysłuchać i zająć sie problemem. Wytłumaczył mi dokładnie diagnozę, potrzebę innych badań , możliwe leczenie. Dał wybór co do badań wraz z cenami. To była dobra fachowa wizyta i co ważne pomógł w moim problemie. Dziękuję.

Kompetentny wspaniały lekarz, który patrzy na pacjenta całościowo pomimo, iż jest ginekologiem. W związku z podejrzeniem u mnie choroby nowotworowej oprócz standardowych badań zlecił wykonanie markerów nowotworowych, dotyczących nie tylko chorób ginekologicznych. Nie było przy tym sugestii co do wyboru miejsca badań. oprócz tego zasugerował prześwietlenie płuc, na co nie wpadł z kolei ani lekarz pierwszego kontakyu ani inni specjaliści, których miałam przyjemność odwiedzić. Jednym słowem kultura, wiedza, delikatność.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo