lekarz Paweł Bracik

Lekarz rodzinny

Nie polecam nikomu doktora Bracika, nieuprzejmy, niemiły. Nie bada pacjentów, mając wypis ze szpitalna, pacjenta nie tknie palcem. Przy dziecku, gdy było chore i uszy go bolały, nawet nie zajrzał do nich. Pomylił zawód, nie powinien być lekarzem, nie słucha pacjenta, wie lepiej od niego. TRAGEDIA Opinie pozytywne chyba sam Pan DOKTOR sobie wystawił.

TRAGEDIA
Opinie pozytywne chyba sam Pan DOKTOR sobie wystawił.

Lekarz?? Raczej nie. Dziecko z temperaturą i wymiotujące nie potrzebuje leczenia. Odnosi się wrażenie,że lekarzem jest za karę, a pacjenci mu przeszkadzają. Niemiła atmosfera.

Lekarz?? Raczej nie.
Niemiła atmosfera.

Bardzo podoba mi się to, że nie bagatelizuje żadnego przypadku. Jest rzetelny i sympatyczny. Cieszę się, że mam takiego lekarza pierwszego kontaktu.

Bardzo podoba mi się to, że nie bagatelizuje żadnego przypadku.

Bardzo profesjonalny, nie bagatelizuje najmniejszych objawów. Stawia trafne diagnozy, daje użyteczne rady. Uprzejmy, grzeczny. Lekarz z pasją, nigdy nie dał poznać że ma gorszy dzień. Świetnie zajmuje się też małymi dziećmi. Bardzo dobry lekarz i przede wszystkim człowiek.

Pełen profesjonalizm dr Bracika to duży plus. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Idealnie zdiagnozował moja chorobę, mimo, że wcześniej korzystałem z usług 10 lekarzy którzy nie potrafili tego zrobić! Jak najbardziej polecam!

Dr Bracik jest świetnym specjalistą, nigdy nie odmówił wizyty poza kolejką jeśli wyniknął niespodzianie jakiś problem, jest miły, potrafi wysłuchać, pomóc, podtrzymać na duchu. Jest również świetnym specjalistą jeśli chodzi o małe dzieci, leczył naszego szkraba i bardzo się przejął prosił żeby go informować o tym jak przebiega leczenie w szpitalu naszego syna jak i prowadzi nad nim kontrole do dnia dzisiejszego i zawsze weźmie małego na ręce pogada z nim :) takiego lekarza każdy powinien mieć z prawdziwego powołania :)

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Zawsze wysłucha, stara się pomóc. Kieruje na badania jeśli są konieczne. Zawsze uprzejmy. Lekarz z powołania!

Profesjonalista w każdym calu. Zawsze kompetentny, zawsze stara się pomóc. Jestem jego pacjentem od 11 lat i każdemu polecam Pana Bracika.

Bardzo dobry lekarz, umie postawić trafną diagnozę. Potrafi przyznać się, że ma wątpliwości i że wolałby przeprowadzić konsultacje. Często kieruje na badania.

Byłam u pana dr Bracika z malutkim dzieckiem. Podczas wizyty zostałam bardzo nieprzyjemnie potraktowana. Pan dr wyliczał nam każdą minutę, był nieuprzejmy i nie dopuszczał nas do głosu. Po tej wizycie tak bardzo się zniechęciłam, że poważnie rozważam zmianę przychodni.