lekarz Paweł Caputa

Onkolog

Wspaniały lekarz bardzo kompetentny pochyla się nad każdym przypadkiem indywidualnie, wytłumaczy bardzo dokładnie,przedstawi kilka terapii i wybierze najlepszą dla pacjenta. Bardzo polecam tego specjalisty onkologa.

Polecam ! Miły, uprzejmy a jednocześnie rzeczowy Skrupulatnie wszystko czyta , bada , tłumaczy. Przyjeżdżając na wizytę byłam wystraszona , zdołowana ... Dzięki temu lekarzowi (z powołania) z wizyty wyszłam z uśmiechem na twarzy :) Oby takich lekarzy więcej!

Polecam ! Miły, uprzejmy a jednocześnie rzeczowy

Nie polecam tak jaki innych lekarzy w Lesznie.

Nie polecam tak jaki innych lekarzy w Lesznie.

Wspaniały lekarz.Nasze drogi zeszły się dwukrotnie.Człowiek z którego promieniuje spokój.Posiada ogromną wiedzę i umie ją przekazać zwykłemu,prostemu człowiekowi.Bardzo chory pacjent czuje się przy nim bezpiecznie.W trudnych sytuacjach nie pozostawia rodziny chorego samej.Dziękuję.Życzenie na nowy rok to więcej takich wspaniałych lekarzy.

Rzeczowy, skrupulatny, cierpliwy i godny zaufania. Bardzo profesjonalne i jednoczesnie zyczliwe podejscie do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Leszno"?

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41

Na Skarpie 24

Wojewódzki Szpital Zespolony
64-100 Trzebiny
Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
Leszno