dr n. med. Paweł Cieśla

2,4
2,6
2,9
2,4

Lekarz przyjmuje hurtowo, 6, 7 osób na godzinę. Nie miły, arogancki, najdroższy. Chęć szybkiego zarobku to priorytet. Nie polecam.

Świetny facet i znakomity chirurg. Człowiek który naprawdę przejmuje się pacjentem, ma wiedzę i wielkie doświadczenie - kilka tysięcy operacji. Cieszę się, że trafiłem w jego ręce.

Ze zdumieniem przeczytałam negatywne opinie na temat pana dr. P. Cieśli. Wizyta w gabinecie - mimo tłoku - trwała około pół godziny. Podczas pobytu w szpitalu, choroba dotyczyła mojej mamy, spotkałam się z życzliwością i kompetencją. Szybko przeprowadzone badania, artroskopia wykonana przez pana doktora, pozwoliły na postawienie diagnozy. Panie Doktorze (nieprzypadkowa wielka litera) jeszcze raz ogromne podziękowania za fachowość, troskę i empatię.

Zrobil kupe na stole i kazal mi ja zjesc, bo to niby pomaga, dziwne metody, nie polecam.

Mam 72 lata, 10 lat temu zrobiono mi artoskopie, Pan doktor powiedział, że po 4 latach przewiduje przeprowadzenie operacji. Niestety nie przyszłam, po 10 latach czyli dwa lata temu wstawiono mi dwie endoprotezy (stawy kolanowe). Wszyscy pacjenci operowani w Szpitalu Miejskim na oddziale dr Cieśli dostają po operacji od razu skierowanie na rehabilitacje do szpitala na Witominie. Kłamstwem jest opowiadanie o tym, że równolegle przyjmowani przez lekarza są dwaj lub trzej pacjenci. Jeśli ktoś zada pytanie to uzyska odpowiedź. Na Witominie (na basenie) spotkałam kilka osób, które były operowane przed wieloma laty przez dr Cieślę, wszystkie wyrażały się o nim w superlatywach. Ja to samo mogę powiedzieć zarówno o nim jako operatorze jak i o ordynatorze. Dziękuję z głębi serca. Ewa

Widze ze nie jestem jedyna która źle sadzi o doktorze ! No niestety jest to lekarz który chyba powinien zakończyć już swoją kariere!!!! podpisuje sie pod wszystkim negatywnymi komentarzami które sa zgodne z prawda !!! brak zainteresowania , źle postawiona diagnoza ! 6 lat temu miała robiona artroskopie kolana do dzis nie jest wyleczone ! od 6 leczyłam sie u dr ciesli ! do momentu az nie poszłam do innego lekarza . ktory w koncu postawil dobra diagnoze ! NIE POLECAM

Pan doktro operował mnie dwa razy. Za każdym razem po operacji nie mogłam liczyć na żadne rady, wsparcie. Nie rehabilitowałam się i po 2 latach mam postępujące zwyrodnienie w kolanie. Codziennie borykam się ogromnym bólem. Czeka mnie trzeba operacja naszczęście już u specjalisty który chce mi pomóc. Ufałam doktorowi Cieśli a niestety jedyne co dostałam w zamian to strata pieniędzy na prywaten wizyty, operację i różne inne cuda które wymyśla ... Dobre opnie które o nim krążą to raczej opinie z przed lat jak jeszcze "nie szło się na ilość tylko jakość". Bo teraz liczy się kasa a Pan Doktor nawet nie wie kogo leczy, co Ci dolega i za wszystko bierze duże pieniądze.

Bylem ladnych pare lat temu pacjentem tego pana,wtedy przyjmowal jeszcze pacjentow pojedynczo:-).Mialem kilka prywatnych wizyt, potem "prywatna" operacje w pantwowym szpitalu. Operacja kolana z komplikacjami, mimo ze prosta lakotka. Nie wiem czy z winy lekarza te komplikacje ale operacje trzeba bylo powtorzyc po roku i z tego co sie dowiedzialem to to juz byla wina p.Ciesli. Pomimo kilku wizyt i platnej operacji za kazdym razem pytal z czym przychodze. Slyszalem o paru udanych operacjach przez niego przeprowadzonych ale to raczej swiadczy ze jest lepszym wykonawca niz diagnosta.Niestety ja mialem pecha,operacje ...

Pomimo kilku wizyt i platnej operacji za kazdym razem pytal z czym przychodze. Slyszalem o paru udanych operacjach przez niego przeprowadzonych ale to raczej swiadczy ze jest lepszym wykonawca niz diagnosta.Niestety ja mialem pecha,operacje tez skopal. Generalnie-omijac szerokim lukiem, chyba ze naprawde duuuzo zaplacicie. Ale za duzo pieniadze mozna znalezc lepszych-czyli unikac:-)

rozpoznanie nie trafione propozycja zastrzyki za 250 jeden wykona sam ale serja 5 zastrzykow i nie gwarantuje poprawy czyli operacja naciagacz moze kiedys byl dobry ale nie teraz chodzi o mloda osobe po dwoch artroskopiach

Jestem rozczarowana tym Panem, wizyty umówione prywatnie na konkretną godzinę zawsze są opóźnione i trwają krótko. Przyjmuje 3 osoby na raz w 3-ch pokojach(Gdynia). Siedząc w jednym sama( ok.15min.) słyszałam o czym rozmawia z osobą obok,lekceważy pacjenta mimo że płaciłam za wizytę. Jego pielegnkiarka zawsze ma źle zapisane nazwiska i wyczytuje jak jej się podoba.Na tą samą godzinę umawiają 2 lub 3 osoby-skandal.W głowie mu się poprzewracało z dobrobytu. Mi poswięcił zaledwie 7 min.-brak u niego dostepu do komputera i nie można obejrzeć to co jest na płycie cd-szkoda mu na zakup laptopa albo nie chce mu się nauczyć obsługi-koszmar. Nie polecam szkoda naszych pieniędzy.