dr n. med. Paweł Dąbrowski

Kardiolog

Bardzo potrzebuje porady tego lekarza tj. Pana dr Pawła Dąbrowskiego ale nie wiem jak się z nim skontaktować

Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek! Można powiedzieć, że wraz z innymi lekarzami szpitala Jana Pawła II "nawrócił" moją babcią z drogi na "tamten świat". Dla każdego pacjenta jest wyrozumiały, miły, uprzejmy. Nie olewa ludzi starszych (że np starszej osobie nie warto robić czegoś tam, bo ma dużo lat, więc pewnie i tak nie długo umrze)-nie, nie, nic z tych rzeczy! Nigdy nie zauważyłam złości czy zniecierpliwienia, nie krzyczy na ludzi ;). Jest to lekarz bardzo kompetentny. Bez obaw można dać mu się "pokroić";) Krótko mówiąc człowiek - anioł, idealny wzór do naśladowania dla młodych lekarzy. Widząc jego podejście do ludzi i chęć niesienia pomocy każdemu darzę go ogromnym szacunkiem i życzę mu jak najlepiej! Oby było więcej tak wspaniałych lekarzy jak lek. dr nauk med. Paweł Dąbrowski !!!

Lekarz warty POLECENIA zdecydowanie zna się na tym co robi. Mi dużo pomógł i jestem mu wdzięczna :) Nawet jak się idzie prywatnie to ma się poczucie , że pieniądzy nie wyrzuca się w błoto.