dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

Exspert w swojej dziedzinie bardzo dokładny,kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie gorąco polecam

14 kwietnia miałam przeprowadzoną ablację zespołu WPW w Allenort w Ełku przez doktora. Mamy 24 lipca i nic nie wróciło jak dotychczas. Zadowolona jestem z zabiegu bardzo. Osobiście widziałam doktora wtedy pierwszy raz, ale wrażenie zrobił na mnie bardzo pozytywne. Miły człowiek - porozmawiał chwilę zanim zaczął się zabieg i podczas samego zabiegu informował mnie kiedy i jakie objawy mogę odczuwać - to naprawdę pomaga pacjentowi przetrwać na tym stole. U mnie zabieg był ekspresowy powiedziałabym, ponieważ rozpoczął się ok. 18.30 a o godz. 19.15 byłam już na sali szpitalnej. Dodatkową drogę przerwał już w pierwszych sekundach, więc specjalistą w swej dziedzinie jest doskonałym. Pozostałą część czasu sprawdzał czy nie ma więcej dodatkowych dróg przewodzenia. Dziękuję za podarowanie nowego życia.

Wspaniały lekarz. Przeprowadził u mnie zabieg ablacji i tym samym wyleczył mnie z wpw. Złote ręce :):)

witam.3,5roku temu dr Paweł Derejko wykonał u mnie skuteczną ablację w trakcie zabiegu doszukał się częstoskurczu węzłowego co było drugą wadą po komorowym świetny doktor i człowiek podarował mi normalne życie .Jeśli ktos z Państwa przeczyta ten wpis pozdrawiam cały zespół Alenortu i Pana doktora Jacek Depa Lublin

Polecam serdecznie !!! Kompetentny i wzbudzający zaufanie. Dba o dobro pacjenta. I w ogóle jestem pod ogromnym wrażeniem !!! Pacjentka po ablacji.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49