dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

Cudowny lekarz, człowiek. Specjalista wysokiej klasy, ma bardzo dobre podejście do pacjentka, a to bardzo ważne. Wykazuje się dużą empatią. Zapracowany z pewnością. Dobrze , żeramy Go w Warszawie :) Poza tym można zakochać się.

Zapracowany z pewnością.
Dobrze , żeramy Go w Warszawie :)
Poza tym można zakochać się.

Profesor dr hab. Paweł Derejko jest osobą wykazującą się niezwykłym zaangażowaniem w swojej pracy. Rzekłbym, że jest Hipokratesem naszych czasów, bowiem leczy duszę i ciało pacjenta. Nie szczędzi czasu dla chorego, jestem spoza Warszawy, więc nawet telefonicznie udzielał mi rad, czyniąc to osobiście wieczorem po pracy lub za pośrednictwem przemiłej Pani koordynator, a w szpitalu na oddziale , miedzy zabiegami, miał zawsze choćby chwilę na rozmowę ze mną. Szczególnie zasługuje na podziw precyzja słowa u Profesora, która jest z pewnością emanacją precyzji, z jaką perfekcyjnie wykonuje skomplikowane ablacje zaburzeń rytmu serca, czego doświadczyłem na sobie. W czasie zabiegu bardzo serdecznie i zrozumiale objaśniał mi, co robi, i tak kierował moim zachowaniem, by ablacja była sukcesem. Cieszę się, że spotkałem na mojej drodze tak wspaniałego Doktora, który pomógł mi. I jeszcze niby drobnostka, ale jakże ważna, bowiem świadcząca o stosunku Profesora do człowieka: na koniec pobytu pacjenta w szpitalu Profesor znajduje czas na przyjście do sali chorych, by osobiście się z nimi pożegnać, tłumacząc jeszcze raz niezwykle jasno przeprowadzoną ablację i rokowania. Ciśnie się w ty miejscu na usta aforyzm Hipokratesa, który można odnieść do Profesora Derejki że „szlachetne cechy istnieją naprawdę u szlachetnych ludzi’’. Chapeau bas, Panie Profesorze!
Joachim F. z Bydgoszczy

Profesor Derejko w swojej dziedzinie jest najlepszy. Wyrażam wdzięczność i podziękowanie dla całego zespołu za przeprowadzenie skutecznej ablacji w sierpniu 2018 r. Brak słów żeby wyrazić wdzięczność, nie tylko za profesjonalizm ale troskę, uprzejmość i poświęcony czas. Specjalista godny polecenia. Wiesława z Opoczna.

Exspert w swojej dziedzinie bardzo dokładny,kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie gorąco polecam

14 kwietnia miałam przeprowadzoną ablację zespołu WPW w Allenort w Ełku przez doktora. Mamy 24 lipca i nic nie wróciło jak dotychczas. Zadowolona jestem z zabiegu bardzo. Osobiście widziałam doktora wtedy pierwszy raz, ale wrażenie zrobił na mnie bardzo pozytywne. Miły człowiek - porozmawiał chwilę zanim zaczął się zabieg i podczas samego zabiegu informował mnie kiedy i jakie objawy mogę odczuwać - to naprawdę pomaga pacjentowi przetrwać na tym stole. U mnie zabieg był ekspresowy powiedziałabym, ponieważ rozpoczął się ok. 18.30 a o godz. 19.15 byłam już na sali szpitalnej. Dodatkową drogę przerwał już w pierwszych sekundach, więc specjalistą w swej dziedzinie jest doskonałym. Pozostałą część czasu sprawdzał czy nie ma więcej dodatkowych dróg przewodzenia. Dziękuję za podarowanie nowego życia.

Wspaniały lekarz. Przeprowadził u mnie zabieg ablacji i tym samym wyleczył mnie z wpw. Złote ręce :):)

witam.3,5roku temu dr Paweł Derejko wykonał u mnie skuteczną ablację w trakcie zabiegu doszukał się częstoskurczu węzłowego co było drugą wadą po komorowym świetny doktor i człowiek podarował mi normalne życie .Jeśli ktos z Państwa przeczyta ten wpis pozdrawiam cały zespół Alenortu i Pana doktora Jacek Depa Lublin

Polecam serdecznie !!! Kompetentny i wzbudzający zaufanie. Dba o dobro pacjenta. I w ogóle jestem pod ogromnym wrażeniem !!! Pacjentka po ablacji.

Dr Derejko to wspaniały kardiolog.Jego kompetencje zawodowe są na najwyższym poziomie.Przeprowadzał u mnie zabieg potrójnej ablacji z wielkim powodzeniem.Jestem Panu Doktorowi niezmiernie wdzięczna i polecam Go wszystkim chorym na serce, w tym najbliższej rodzinie.Pan Doktor jest cudotwórcą.

Wspaniały fachowiec i wspaniały człowiek! Wielkie Dzięki Panie Doktorze za ablację,którą Pan mi wykonał dwa lata temu. Dziękuję za nadzieję na jeszcze trochę życia Alicja M.

Alicja M.