dr n. med. Paweł Derlatka

Onkolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

Dr Paweł leczył mnie i operował. Jest niesłychanie zdolny i ma "złote ręce". Olbrzymi spokój, cierpliwość i wiele empatii. Mieliśmy 3 letnią wspólną przygodę i jestem zdrowa. Dr Paweł od początku do końca zajmował się mną jak najbliższym członkiem rodziny. Miałam ogromne szczęście, że przez całkowity przypadek trafiłam do lekarza przez wielkie "L". Rozmawiałam też z innymi pacjentami i każda z Pań miała identyczną co ja opinię o Dr Pawle. Obym nie musiała więcej spotykać sie ze specjalistami z onkologii, ale jeżeli już będę musiała to obym trafiała tylko na "klony" dr Pawła. Panie Doktorze bardzo Panu dziekuję za wszystko! Spotkanie Pana na mojej życiowej drodze było czymś najlepszym co mi sie w życiu przytrafiło.

Do dr Derlatki trafiłam przez przypadek - pokierowana przez pielęgniarkę, która wydawała mi wyniki badań cytologicznych (niestety były złe); po pierwsze Dr przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta pięć minut przed zakończeniem pracy, kiedy już byłam zrezygnowana...; po drugie poświęcił mi wówczas tyle czasu ile było potrzeba, aby przedyskutować mój problem; od tamtego dnia został "moim" ginekologiem - onkologiem; dziś już jestem zdrowa! - nie trwało to zbyt długo, bo dr Derlatka od razu zaczął skutecznie działać; spotykamy się teraz raz na pół roku, tylko po to aby potwierdzić, że wszystko jest OK. Życzę wszystkim Paniom, aby miały tyle szczęścia co ja! i trafiały na tak profesjonalnych lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze :)

Miły, rzeczowy, zawsze twierdziłam, że nie pójdę do ginekologia-mężczyzny, do dr. Pawła wrócę z chęcią! Polecam!

Kompetentny lekarz, słucha pacjenta, prosi o wyniki, w które się wczytuje i odnotowuje. Trafnie zdiagnozował chorobę, którą wcześniej podejrzewałam tylko żaden inny ginekolog jej nie potwierdził(ile ja gabinetów zaliczyłam i kasy zostawiłam - szkoda gadać). Dłuższe leczenie , wizyty kontrolne i nareszcie jestem zdrowa. Dziękuję i polecam jako fachowca.