lekarz Paweł Dobrzyński

Laryngolog

Doktor stosuje nowoczesną i skuteczną medycynę. Pełna profeska. Bez zbędnych dyrdymałów. Krótko, skutecznie i do celu. Dziękuję. Pacjent Artur D.

Dziękuję.
Pacjent Artur D.

Byłem u tego pana. Wysłuchał, stwierdził, że mam ,,spulchnione gardło,, zapisał bzdurne środki do zwilżania za ponad 200 zł. Ten pan nie ma podstawowych narzędzi do przeprowadzenia badania np. fiberoskopii. Stosuje techniki sprzed 50 lat. Nie zlecił żadnych podstawowych badań, które były związane z moimi objawami. W niczym mi nie pomógł. Polecam go zdrowym pacjentom.

Bywam u Dr D. i prywatnie i "publicznie" - nie ma różnicy .To lekarz z prawdziwego powołania .WZORCOWY.

Byłam kilkakrotnie na przestrzeni lat, za każdym razem diagnoza była trafna, leczenie skuteczne, rzeczowy, życzliwy. Bardzo polecam. Jutro tj. 09.07.2012 idę z ponowna wizytą. Martwiłam się, że może nie przyjmuje już w nieodległej przychodni, ale na szczęście jest. ;)

dzięki niemu słyszę właściwy człowiek na właściwym miejscu

dzięki niemu słyszę właściwy człowiek na właściwym miejscu

wysoka kompetencja, a przede wszystkim skuteczność, Ok nie tłumaczył mi wszystkiego jak bajkopisarz ale konkretnie i krótko. A najwazniejsze ze mogę sobodnie mówić

A najwazniejsze ze mogę sobodnie mówić

Jeden z najlepszych w Warszawie laryngologów - operatorów. Konkretny. Naprawde godny polecenia.

Kilka lat temu miałam kłopot z uchem. Pan Doktor ucho mi obciął (częściowo), wyciął co trzeba, załatał co trzeba, ucho przyszył. Nic mnie nie bolało po operacji, zero komplikacji. Wyjaśnił o co chodziło. Faktem jest, że do wylewnych nie można go zaliczyć ale nie tego od Niego oczekuję. Ma być fachowcem i tłumaczyć to co trzeba. Z resztą zawsze mozna się zapytać. Ufam Mu.

Godny polecenia lekarz laryngolog - doświadczony, kompetentny, świetny chirurg. Przy tym życzliwy Człowiek z profesjonalnym podejście do pacjenta. Bardzo nam pomógł w kilku trudnych przypadkach.

Wizyta krótka, lekarz nie przeprowadził wywiadu, nie zlecił badań. Gdybym nie wiedziała o co zapytać, prawdopodobnie niczego bym się nie dowiedziała. Lekarz nie sprawiał wrażenia w jakikolwiek sposób zainteresowanego pacjentem, czy choćby chorobą