lekarz Paweł Dorosz

Chirurg ogólny, Flebolog

2,7

Pan doktor wycinał mi tłuszczaka, o nic nie pytał ciął błyskawicznie. Zszył tak że blizna będzie na pół klatki piersiowej. Końce rany w ogóle się z sobą nie stykają, chyba zapłacę za poprawkę prywatnie. Szef wygląda strasznie. Na koniec oderwał pole operacyjne z mojej klatki że myślałem że zemdleję z bólu. Może i to są standardy ale chyba ze złości że nie prywatnie lekarze zszywają najgorzej jak mogą. Skaaaandal. Jutro idę do kierownika przychodni na Wrocławskiej 19 Warszawa.

W połowie lutego zostałem zoperowany przez doktora Dorosza w niewielkiej klinice w ramach NFZ, w komfortowych warunkach. Operacja przepukliny pachwinowej przebiegła bez problemów w przyjaznej, miłej atmosferze. Szef kliniki i doktor Dorosz udzielili mi wyczerpujących informacji na temat znieczulenia, przebiegu i techniki samego zabiegu oraz dalszego leczenia i postępowania pooperacyjnego. W mojej ocenie doktora Dorosza cechuje bardzo wysoki poziom kompetencji zawodowych, bardzo wysoka kultura osobista, uprzejmość, troskliwość o pacjenta, cierpliwość, dokładność i doskonała współpraca z pacjentem w trakcie i po zabiegu. Z pełnym przekonaniem polecam Pana doktora. Obecnie minęło już ok. półtora miesiąca od zabiegu, ślad pooperacyjny ledwie widoczny. Czuję się dobrze i powracam do normalnej aktywności fizycznej, ale zachowuję ostrożność.

Właśnie zostałem zoperowany przez doktora Dorosza i mam odmienne odczucia co do moich poprzedników. W żaden sposób nie odczułem przejawów nieuprzejmości. Dr Dorosz jest stanowczy i kompetentny. Co do dbania o sprawy pacjentów to na swoim przypadku mogę zaświadczyć,że otrzymałem wszelkie informacje co do sposobu i przebiegu leczenia. W rezultacie zostałem operowany w prywatnej klinice z pełna refundacją NFZ.

Mając rozgałęzione żylaki nie wiem czy mogę zaufać temu lekarzowi na podstawie wcześniejszych "wystawionych" słabych ocen.Dostarczając Usg doppler dowiedziałem się od Dr,że nie będzie potrzeba skierować "mojej nogi"do szpitala,a osobiście przeprowadzi zabieg przy miejscowym znieczuleniu.Jakie są wasze odczucia związane z zabiegami?

Pan doktor Dorosz jest arogancki nie dba o interes pacjenta za to dba o swoje interesy , nie wystawia wniosków do NFZ o zwrot kosztów zakupu przyborów rehabilitacyjnych trzeba się o wszystko prosić .W moim przypadku odmówił wykonania operacji tylko dlatego że żądałem wniosku do NFZ o refundacje pasa przepuklinowego . Morze jest dobrym dyrektorem ale jako lekarz jest butny i arogancki . Nie polecam !!!

Ludzie omijajcie jego gabinet szerokim łukiem, nie poleciłabym tego lekarza innym jest bardzo nie miły,opryskliwy po prostu przykre wspomnienia,prostak i cham.