Paweł Drozd

Swietne podejście do pacjenta, życiowa mądrość. Lubie wracać do tego miejsca. Leczenie szybkie i bezbolesne. Polecam

Pozytywne podejście do pacjenta oraz pełen profesjonalizm! Nie dość, że Doktor ma wielką wiedzę stomatologiczną, to jeszcze życiową :) Wraz z Panią Asystentką tworzą cudowną, przyjazną atmosferę z ogromną dozą humoru. Polecam każdemu - naprawdę nie ma się co stresować

Profesjonalne podejście do pacjenta. Asystentka wraz z doktorem, pomimo mojego stresu, potrafili podnieść mnie na duchu. Polecam każdemu kto boi się wizyty u stomatologa. Pełen profesjonalizm!

Bardzo fachowa i miła obsługa, zawsze można liczyć na kontakt, przypomnienia o wizytach, elastyczność w wyborze terminu wizyt.Polecam serdecznie

Szybko, fachowo, bezboleśnie. Dobre doradztwo. Miła atmosfera.Gabinet godny polecenia.O ile będzie to możliwe podejmę dalsze leczenie u Doktora Drozda!

Jestem stałą pacjentką od wielu lat wraz z całą rodziną. Dzieci zawsze zadowolone i uśmiechnięte idą na wizytę. Polecam.

Super dentysta dla dzieci jak i doroslych. Godny polecenia dzieci byly usmiechniete przed i po wizycie.

Wizyta jak zawsze super. Profesjonalnie, miło i z uśmiechem. Taki lekarz przekona każdego do regularnych wizyt u dentysty. Polecam

Jestem zachwycona tym miejscem. Jako pacjentka czułam się bardzo dobrze zaopiekowana od samego początku zarówno przez obsługę recepcji jak i przez lekarza.

Jestem w 100% zadowolona z wizyty! Lekarz miły, uprzejmy z nastawieniem na dobro pacjenta. Bezbolesne zabiegi!