lek. dent. Paweł Duszkiewicz

2,6
2,4
2,4
2,1

Nie polecam!!! Nie uprzejmy, wulgarny, brak rozmowy z pacjentem, robi zęba nawet nie powie co zrobił, a na koniec tylko się odzywa i mówi 200-300zl ... Nie polecam, przestrzegam !!!

Nie polecam, przestrzegam !!!

Ja bardzo polecam doktora. Ja sie strasznie boje dentysty ale u niego jest wszyatko ok. Nie mam zadych zastrzeżeń.

Odradzam tego Pana Duszkiewicza ,nie uprzejmy lekarz,nie miły ,przestrzegam przed nim!!! Nigdy więcej.....

strasznie nieuprzejmy i niemily! opryskliwy, nie slucha pacjenta, cos strasznego, nigdy wiecej....przestrzegam

Pan Duszkiewicz jest bardzo nieuprzejmy. W trakcie ekstrakcji jednego zęba uszkodził kolejnego. Do błędu się nie przyznał, stwierdził, że to wina zęba. Nie potrafi się przyznać do błędu i powiedzieć zwykłego "przepraszam". Za wyleczenie zniszczonego zęba trzeba było zapłacić dodatkowe pieniądze w kwocie ponad 100 złotych. Z przykrością muszę stwierdzić, iż nie jest on godny polecenia.

Absolutnie odradzam. Udałam sie do niego z okropnym bólem zęba do wyrwania, nie mogłam do żadnego detysty się dostac. Pan 'doktor' powiedział że mnie nie przyjmie, ponieważ raz opuściłam wizytę u niego. Znieczulenia z maszyny które dawał miały nie boleć, ale było wręcz przeciwnie. Robił mi zęby które teraz znowu mam do naprawy. Nie polecam w 100%

Nie polecam. Stomatolog nie rozpoznał przetoki ustno-zatokowej po ekstrakcji górnej szóstki. Konsekwencja to operacja przetoki na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej.

Bardzo polecam, bardzo miły i uprzejmy lekarz. Miałem wycinaną ósemkę, wytłumaczył wszystko co i jak, zabieg trwał co prawda prawie godzinę, ale była to kwestia jego skomplikowania. Druga ósemkę też zrobię u niego. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Bardzo miły, uprzejmy człowiek. Dokładnie tłumaczy co i jak będzie musiał zrobić. Jakość wykonania bardzo dobra. Gabinet faktycznie piękny nie jest, ale dla mnie nie to jest najważniejsze.

Odradzam wszystkim tego lekarza.W życiu nie spotkałam tak niesympatycznego stomatologa.Brak opanowania,AGRESYWNE podejście do dzieci.Paskudny gabinet i taki sam lekarz.