dr Paweł Dwornicki

Świetny specjalista,empatyczny człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta.Do każdego podchodzi insywidualnie,nie bagatelizuje.Lekarz z prawdziwego powołania.

Witam. Chodze do doktora Pawła Dwornickiego. Obecnie jestem po operacji. Doktor jest oki na prawde wytłumaczy powie co z czym. Wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i opinie. Ale zawsze trzeba na prawde powiedzieć co oczekujemy albo co nas boli.

Złoty lekarz !! PRowadzilam u niego ciąże teraz zaczełam prowadzić drugą. Nic sie nie zmieniło odpowiada na sms, telefony !! Bardzo mu ufam i zawsze polecam z czystym sercem mam porównanie i oceniam go na najlepszego LEKARZA w Szprotawie . Ostatnio potrzebowałam konsultacji dwa razy w ciągu 2 tyg i nie wzioł ode mnie pieniazków

Pan doktor Paweł to człowiek Anioł! Bardzo dba o pacjentki , jest miły oraz zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy . Jest godny zaufania oraz polecenia . Naprawde najlepszy lekarz jakiego spotkałam . Polecam Pana doktora .

Jego przewagą nad innymi specjalistami jest podejście do pacjenta. Stara się brać pod uwagę także psychikę pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żary"?

Waldemar Sługocki

Centrum Ginekologiczne