Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierws...

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Ocenę wystawiam po odbyciu kilku wizyt. Dr Fudalej jest godnym polecenia stomatologiem, dlatego otrzymuje wszystkie gwiazdki. Jest bardzo skrupulatnym specjalistą i do tego świetnym człowiekiem.

Bardzo polecam doktora! Świetny człowiek i z prawdziwego zdarzenia lekarz. Nie owija w bawełnę, mówi jak jest. Dla mnie to najważniejsze.

Świetny specjalista i profesjonalny gabinet. Leczę się ja i cła moja rodzina. Bardzo polecam, zarówno jeśli chodzi o leczenie zachowawcze, jak również kwestie bardziej skomplikowane.

Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły sympatyczny i wszystko mi wytłumaczył. Jest godny polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Protetyk Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134