lek. dent. Paweł Gajzner

Bardzo kompeteny pan Doktor, uprzejmy i cierpliwy.Szybko i sprawnie wyleczył mi ząb kanałowo.Godny polecenia.

Tragedia, nie polecam! Człowiek chyba leci na patencie, leczy na krótki termin, by potem do niego wracać i by mógł ponownie kasować. Mój przypadek konsultowałem w innym gabinecie i to co ten człowiek praktykuje nie ma nic wspólnego z etyką lekarską. Omijać szeroki łukiem

Polecam bardzo!!! Świetny doktor, świetny człowiek ☺️ wyleczył mi wszystkie ząbki w ciąży. Nie narażał mnie na dodatkowe koszty. Za każdym razem wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny oraz uprzejmy, pacjent czuje się komfortowo. Doskonale zna się na swojej pracy. Polecam!!!

Polecam z czystym sumieniem. Doktor dokładny bardzo miły nie nadciąga na dodatkowe koszta zawsze uśmiechnięty. Jestem pacjentka doktora od kilku lat i nigdy nie odmówił mi wizyty w nagłym wypadku.

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Doktora. Bezbolesnie i dokladnie. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Jestem bardzo zadowolony z uslug tegostomatologa, szybko, profesjonalnie i uczciwie. Doktor zawsze jest mily i cierpliwy dla pacjentow, nawet tych ,, uczulonych'' na dentystow. Lecze sie z zona u tego stomatologa i mozemy Go polecic.

Nie polecam brak profesjonalizmu doktor Gajzner wychodzi z założenia że jak coś ma zrobić w ramach NFZ to robi to na odpiernicz się i szybko zmykaj ale do pieniędzy z funduszu to łapy wyciąga , gdy zapłacisz to usługa będzie wykonana fachowo.

Doktor Gajzner, wyleczył i naprawił to co inny stomatolog popsuł, sytuacja byla beznadziejna, ale doktor sobie poradził. Rzetelny i grzeczny, cały czas uśmiechnięty, rozluźnił atmosferę. Polecam.

Pan Pawel Gajzner, wykonal w moim przypadku duza prace, jestem w 100% zadowolona. Byl uprzejmy, rzeczowy. Nie naciagal na dodatkowe koszty. Leczenie bezbolesne. Polecam osoba ktore, boja sie dentysty.

Bardzo dobry stomatolog, sympatyczny i uprzejmy człowiek. Całkowicie, bezboleśnie wyleczył zęby mnie, mojej żonie i córce. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dziękujemy.