lekarz Paweł Gałek

Psychiatra

Ponieważ tu znalazłam kontakt do lekarza to napiszę wprost. Bardzo dobrze i spokojnie zostałam wysłuchana po czym otrzymałam leki i skierowanie do świetnej terapeutki. Życie zaczyna się zmieniać na lepsze. Znajomi mówią by nie brać tych psychotropów ale jest mi o nich lepiej.

Very good service with complex understanding of adolescent problems and thorough explanation to us parents. Life has changed in our family since we started to see doctor Galek regulary. Wish he had more time for patient and were not as busy as he is. Decent English.

Rewelacyjny lekarz bardzo mily sama rozmowa z Doktorem Pawlem duzo pomaga ma doskonale podejscie do pacjenta zawsze wyslucha i ma czas bardzo jestem wdzieczna Panu Pawłowi ze doskonale dobral mi leki po ktorych wracam do normalnego zycia i zdrowia .Bardzo goraco polecam Pana Doktora Gałka jest swietnym lekarzem !!!!!

Piszę bo właśnie mija rok od czasu jak doktor Gałek pomógł mi podjąć decyzje o trzeźwieniu. To takie podziękowanie za okazaną pomoc i cierpliwość mimo moich początkowych "wpadek". Wcześniej oszukiwałem i psychiatrę i samego siebie. Ten rok pozwala mi wierzyć w lepszą przyszłość a wiele ,razy myślałem że nie ma jej dla mnie wcale. Trafiłem do doktora po próbie samobójczej po wyjściu ze szpitala gdzie potraktowano mnie jak kolejnego rozczulającego się nad sobą alkoholika. Potraktowanie mnie jak osobę chorą, wymagającą pomocy dało mi wiarę i mam ja do dziś. Leki i terapia ratują mnie w trudnych chwilach przed nawrotem picia a bliscy z którymi doktor też rozmawiał nauczyli się wspierać mnie w trzeźwieniu.
Życzę ludziom z podobnym problemem by udało się im tak jak mi przez ostatni rok.

Lekarz na szóstkę! Mam lęki związane z utratą kogoś bliskiego, i ogólnie cały czas się bałam. Gdy przyszłam do Pana Doktora po samej rozmowie poczułam się lepiej. Doskonale potrafi dobrać lekarstwa. Jego rola nie polega na samym wypisaniu recepty, lecz chce się dowiedzieć jak wygląda życie pacjenta. Podaje numer telefonu, więc jakby się coś działo zawsze mówi, że mam go informować na bieżąco. Gdyby nie pan Paweł moje życie byłoby straszne, pełne obaw. A teraz wstaje i się uśmiecham. Bardzo polecam dr. Gałka nigdy się nie spotkałam z tak fantastycznym człowiekiem jak on!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraków"?

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Widna 4 lok. 3
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Psychiatryczne Logopromed
ul. Cerchów 5
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA