lekarz Paweł Gayda

dziewczyny uwazajcie!!! przez dwa miesiace chodzilam z martwa ciaza i przez dwie wizyty lekarz twierdzil ze dziecko sie rozwija!!!! a ono juz dwa miesiace nie zylo:(((lekarz nie robil usg ani nie badal tetna dziecka.uwazajcie!!!!:(

Bardzo dobry lekarz. Zleca konkretne badania.Polecam

Bardzo dobry lekarz. Zleca konkretne badania.Polecam

bardzo dobry specjalista. Trochę zbyt poważny, ale leczenie O.K. Wielki szacunek! Polecam.

Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

Bardzo kompetentny lekarz.Tłumaczy chorobę i leczenie. Dokładny i delikatny. A przy tym bardzo kulturalny i ciepły człowiek. Polecam Doktora w 100%.

fachowa opieka, ma podejście do pacjentek. SUPER DOKTOR!!!

fachowa opieka, ma podejście do pacjentek. SUPER DOKTOR!!!

Nie mogę oceniać kompetencji pana doktora, ponieważ sama nie jestem lekarzem, nie znam się na leczeniu ludzi; mogę jedynie wystawić laurkę za samo podejście do kobiety-pacjentki, za życzliwość, cierpliwość, zrozumienie. Poza tym, ktoś z tak długim stażem pracy po prostu musi być kompetentny i znać się na tym, co robi - nie ma innej opcji! Super doktor!