dr n. med. Paweł Gołębiewski

CMD, Neurolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, II Wydział Lekarski (1986-1992). Specjalizacje z neurologii 1996 (I stopnia) i 1999 (II stopnia). Doświadczenie akademickie, kliniczne i ambulatoryjne. Certyfikat Umiejętności Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Neurologia – pełen zakres. Diagnostyka i leczenie leczenie bólów głowy, bólów kręgosłupa, neuralgii, uszkodzeń nerwów obwodowych, zespołów cieśni, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu, zaburzeń ruchowych (m.in...

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, potrafiący przystępnie wytłumaczyć z reguły zawiłe sprawy, które laik może zrozumieć. Poświęca na to odpowiednią ilość czasu, wzbudza pełne zaufanie, dlatego z czystym sumieniem polecam tego fachowca.

Od dawna nie spotkałam się z taką wnikliwością ,uprzejmością i wiedzą medyczną. Bardzo kompetentny lekarz, ma dobry kontakt z pacjentami. Takich lekarzy powinno być więcej . Polecam.

Bardzo kompetentny, rzetelny, dokładny, uprzejmy, sumienny, dobry fachowiec a do tego "ludzki" lekarz. Polecam

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ KAŻDEMU.PRZEMIŁY LUDZKI, DO KAŻDEGO PACJENTA PODCHODZI Z SZACUNKIEM I ZE ZROZUMIENIEM.

Wciąż poszukujesz "CMD "?

prywatny gabinet neurologiczny
80-952 Gdańsk
Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Dr.Jan Niżnikiewicz
ul. Szczecińska 4/12
80-392 Gdańsk
NZOZ Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
Żelazna 34
53-428 Wrocław