lek. dent. Paweł Gostomczyk

Nie polecam tego dentystę z każdą wizytą coraz więcej zębów do zrobienia, chciał leczyć 8 która była już wyrwana , po wizycie 4 godziny chodziłem z tamponem w buzi którego zapomniał wyciągnąć, a ja myślałem, że tak mi opuchło od zabiegu, podczas zabiegu nic nie omawiane co jest robione i dlaczego a jeszcze wspomne że na pierwszej wizycie wcisnął mi środek wybielający za 650 zł tylko zapomniał wspomnieć że można go stosować po wyleczeniu zębów wszystko miało skończyć sie po dwóch wizytach po tych dwóch okazało się że jeszcze dwie ale ja już tam nie wróciłem i mocno się zawiodłem

Nie polecam, leczył zęba 3 kanałowego (dwa niezależne zdjęcia) jako 4 kanałowy, przez co oczywiście więcej kazał sobie płacić, cena uzgodniona - 120 zł za pierwszy kanał, 80 zł za każdy kolejny + 150 zł za wypełnienie po pierwszej wizycie było 160 zł, druga uczyniła 400 zł, i oczywiście bez wypełnienia, bo po drugiej wizycie miałem już dosyć tego oszusta. TO NIE JEST ŻADEN FACHOWIEC TYLKO ZWYKŁY PAPRACZ !!!! NIECH PRZYPOMNI SOBIE SYTUACJĘ SPRZED ROKU, jak wyrwał pacjentowi nie tego zęba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO NIE JEST ŻADEN FACHOWIEC TYLKO ZWYKŁY PAPRACZ !!!!

Strach przed dentystą wielki... Jestem z czasów gdzie nie było chłodzenia wodą, mikroskopów... Do leczenia gro zębów w tym 2 z wykrzyknikiem...:) Jestem po odbudowie 2 i 1, leczeniu kanałowym 5 Moja opinia - obojętnie gdzie będzie pracował ten człowiek - stawiam się na umówiony termin - fachowo, bez stresu, bólu, konkretnie.

Strach przed dentystą wielki...
Jestem z czasów gdzie nie było chłodzenia wodą, mikroskopów...
Do leczenia gro zębów w tym 2 z wykrzyknikiem...:)

Jestem po odbudowie 2 i 1, leczeniu kanałowym 5

Polecam. Miałem do leczenia groo zębów, każdy został wyleczony i z żadnym nie mam problemów. Po poprzedniku (Głowacki na Dworcowej) miałem usuwany ząb bo źle był leczony kanałowo (plomba pękła). Poza tym miły. Przystępny, pogada, wytłumaczy. Godny zaufania i cierpliwy. Laurka jak najbardziej zasłużona.

Godny polecenia lekarz. Kompetentny i rzetelny. Super podejście do pacjenta. Potrafi doradzić w różnych kwestiach. Potrafił sobie poradzić w extremalnym przypadku , gdzie inni mówili że niestety nie da się uratować zęba a Pan Doktor uratował.